….że ciężka praca popłaca przekonała się Emilka. Powróciła na scenę po 2 letniej przerwie w „nowej odsłonie”. Pokonała wszystkie swoje rywalki wygrywając kategorie open Mistrzostw Wielkopolski. „Długonoga”, smukła zawodniczka o dobrych proporcjach pionowych i poziomych. Sądzę, iż w przyszłości ma szanse „wojować” na zawodach międzynarodowych.

W pozie przodem: szerokie barki – długie obojczyki charakterystyczne dla zawodniczek najwyższej klasy, zarys mięśni naramiennych, wąska talia, gdzie widoczne są pionowe „linie” powierzchni ścięgnistych łączących mięśnie skośne zewnętrzne brzucha i proste brzucha oraz kresa biała. Nogi mają delikatny zarys mięśni czworogłowych i krawieckich, najwyraźniej widoczne są w części biodrowej.

Bokiem - wąska talia podkreśla szerokość barków i wypukłość pośladków, nogi są smukłe i gładkie. Tyłem - szerokie barki i plecy z delikatnymi cieniami mięśni czworobocznych, obłych większych i mniejszych, plecy maja kształt V, który podkreśla wąski pas. Pośladki oddzielone od uda wymagają większej gęstości i objętości mięśni (powinny być „dobudowane” szczególnie od góry). Uda tyłem maja zarysy mięśni dwugłowych.

Cała sylwetka wymaga wypełnienia mięśniami zarówno w obrębie obręczy barkowej ( długie szczupłe ramiona), klatki piersiowej w części obojczykowej, jak i w dolnych partiach – pośladki i uda. Bardzo dobry tonus mięśni i skóry. Prezencja zawodniczki jest bardzo dobra, piękny strój startowy, świetnie przygotowana prezentacja, pewna, płynna, elegancka, zawiera wiele ciekawych przejść pomiędzy pozami. Zawodniczka czuje się pewnie na scenie, jest radosna, porusza się z gracją i wdziękiem. Myślę jednak, iż uroda tej zawodniczki mogłaby być jeszcze bardziej wyeksponowana na scenie. To piękna dziewczyna, dlatego czegoś mi jeszcze brak…Każdy start to nowe doświadczenia, kolejna nauka, wnioski, przemyślenia i dalsze plany. Zapewne kolejne starty będą jeszcze lepsze, na co niewątpliwie czekamy.

Komentarze (0)