SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybkie newsy ze świata sportów walki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1566853

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Wiadomo już jaka jest ostateczna rozpiska Rizin 2? bo np na sherdogu nie ma Fedora i Kinga Mo a gdzie indziej znalazłem że będą.
Wiem za to że będą Cro Cop i Kron Gracie czyli zayebiście. Jak ktoś zna rozpiskę to niech założy temat o tej gali

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
W tym roku będą jeszcze trzy gale Rizin ale są one kolejno kontynuacją po sobie.

25 września - Rizin World Grand-Prix 2016: 1st Round
29 grudnia - Rizin World Grand-Prix 2016: 2nd Round
31 grudnia - Rizin World Grand-Prix 2016: Final Round

Karta walk Rizin World Grand-Prix 2016: 1st Round

66 kg Kron Gracie vs. Hideo Tokoro
70 kg Andy Souwer vs. Daron Cruickshank
Kizaemon Saiga vs. Asen Yamamoto
66 kg Minoru Kimura vs. Charles "Krazy Horse" Bennett

Grand-Prix 1st Round
Openweight Mirko Filipović vs. Hyun Man Myung
Openweight Amir Aliakbari vs. João Almeida
Openweight Karl Albrektsson vs. Valentin Moldavsky
Openweight Republic Jiří Procházka vs. Mark Tanios
Openweight Teodoras Aukštuolis vs. Szymon Bajor
Openweight Kazuyuki Fujita vs. Baruto Kaito

Walka kobiet
Openweight Gabrielle Garcia vs. Destanie Yarbrough

53 kg Rena Kubota vs. Miyu Yamamoto
53 kg Kanako Mu.rata vs. Kyra Batara

Kolejne gale na których zwycięzcy Grand-Prix 1st Round zmierzą się z kolejnymi zawodnikami z Grand-Prix 2nd Round aż do Rizin World Grand-Prix 2016: Final Round

__________________________________________________

BJ Penn na temat Georgesa St-Pierre: To dlatego nikt nie będzie pamiętał jego nazwiska

Za niecały miesiąc zobaczymy długo oczekiwany powrót do UFC BJ Penna, który zmierzy się z Ricardo Lamasem i który chciałby zmierzyć się ponownie z Georgesem St-Pierre.

Oprócz BJ Penna wielu fanów oczekuje z niecierpliwością na powrót do Oktagonu innego byłego mistrza Georgesa St-Pierre. Na razie jednak GSP prowadzi negocjacje w sprawie kontraktu z UFC i nie wiadomo jeszcze kiedy i gdzie go zobaczymy, ale on sam wyraził ogromną chęć powrotu do rywalizacji.

Ponieważ Georges St-Pierre zasugerował, że mógłby z powodzeniem zejsc do wagi lekkiej, temat ten podchwycił natychmiast BJ Penn, który zaproponował pojedynek w tej wadze na gali UFC 205 w Nowym Jorku w listopadzie. W wywiadzie udzielonym serwisowi BJPenn.com, Penn wyjaśnił powody dla których wyszedł z propozycją tej walki. Więcej

Ronaldo Souza cieszy się na myśl o kolejnej walce z Lukem Rockholdem

Brazylijczyk przed listopadowym starciem.

W walce wieczoru gali UFC Fight Night 101 Ronaldo Souza (23-4 1 NC, 6-1 w UFC, #3 w rankingu UFC) po raz drugi podejmie Luke’a Rockholda (15-3, 5-2 w UFC, #1 w rankingu UFC). Po raz pierwszy średni spotkali się w 2011r. jeszcze pod szyldem organizacji Strikeforce, wtedy lepszy okazał się Amerykanin. Przed rewanżowym starciem Jacare nie brakuje pewności siebie.

Walka z Rockholdem będzie dla mnie wspaniała, ale to będzie duży problem dla niego. Muszę go pokonać tak by zostać w kolejce do walki o pas. Pokaże wszystko co umiem by wygrać i stać się następnym pretendentem. Nie chcę o tym mówić, ale widzę luki w jego grze. Oglądaliśmy jego walki i wiemy, że jest twardym zawodnikiem. Mimo to, czuję się pewnie i wiem co mam zrobić, by wygrać.

Gala UFC Fight Night 101 odbędzie się 27 listopada w Melbourne.


Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2016-09-17 23:06:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Slabe te karty Rizin w ch**

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4522 Napisanych postów 35801 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263149








1

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Nadchodząca gala FN w Brazylii ma mocną kartę (jak na FN). Spoko prelimsy i MC, Trinaldo vs Felder to może być dobra walka, ale 3 ostatnie walki WTF!?

Nelson vs Silva - ja rozumiem, że ta walka ma historie i w obecnej sytuacji niezły mm, ale po pierwsze to Bigfoot powinien zostać zwolniony po porażce ze Struvem (do tego dużo $ ciągnie za walkę). Po drugie to on już wgl ani walczyć ani trenować nie powinien. Gigantyzm, dmg, brak TRT, Bigfoot to chodzący wrak teraz, w ch** łatwy cel dla Nelsona, który wciąż ma mega moc uderzenia w prawym i wciąż spokojnie może trafić Stope. Przecież jak Nelson trafi Silve tj. Nogueire to może to być pierwsza ŚMIERĆ w oktagonie. Bigfoot imo 45 roku życia nie dożyje. Mam nadzieję, że Nelson trafi go lewym albo czymś przez gardę i sędzia szybko przerwie i koniec oglądania Bigfoota w walce, bo obecnie to Demencjusz by mu mógł naj**ać Stopa jak nie obali to jest nieprzytomny. W stójce to ciężko nawet o lucky punch ze szczeną Nelsona i z szybkością Silvy Do tego Roy ma niezły TDD a Stopa z obecną szybkością mógłby tylko z klinczu obalić. Imo Roy KO 1 runda.

Barao vs Nover - tu już trochę większy sens, ale Barao dał wyrównaną walkę ze Stephensem i powinien dostać kogoś wyżej notowanego, ale rozumiem przeciwnik trochę na odbudowanie. Imo Barao przez mocną decyzję, nawet 30-26.

Cyborg vs KTO? w 140? - ktoś mi może wytłumaczyć sens tej walki? Jak chcą wypromować Cyborgową dając jej kelnerkę to czemu nie w 145 i czemu Kryśka ma się męczyć do zrzucania tylu kg? Jednak nie żal mi jej, głupia jest że bierze takie walki, ok kasa, ale każdy ma gdzieś jej ostatnie wygrane, bo nie ma konkurencji dla niej w 140+ co już udowodniła. Cyborgowa mogła lata temu zgubić trochę mm i w 135 walczyć, być może wtedy to ona by Ronde pokonała i teraz miałaby fejm i kasy jak lodu. Chvj z nią war Lansberg mimo, że uważam to za missmatch i w 140+ imo Kryśka to najlepsza babka na świecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podobno Bethe Correia chętnie zawalczyłaby z Cyborgową, tak przynajmniej mówiła zawsze to trochę lepiej niż kolejna kelnerka. Bigfoot to powinien już przenieść się gdzieś indziej, a nie siedzieć w UFC przynajmniej mógły brać towaru ile tylko chce. Imo Bedorf - Antonio Silva zobaczyłbym, a wy? Co do walki Bigfoot - Nelson, to Bigfoot bez szans.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4522 Napisanych postów 35801 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263149


ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4522 Napisanych postów 35801 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263149


ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Correia!? Ronda ją znokautowała, Cyborgowa zrobi z niej mielonke jak z Leslie Smith i to w pierwszej MINUCIE. Tą Lansberg też szybko rozwali. Niech zapłacą Cat Zingano i niech weźmie walkę z Cyborgową w 145. Holly i Ronda na bank nie wezmą walki z Kryśką o ile nie będzie w 135. Nunes i Pena nie mają żadnego interesuje tej walki wziąć. Tate ma "jaja" ona może tą walkę w CW 140 wziąć, nie wiem jak Valentina Shevchenko. GDR/Pennington ewentualnie, ale to też missmatche. Cyborgowa po tej walce podobno chce do 145 wrócić i pasa Invicty bronić :/

Nie rozumiem Kryśki, wie że w 145 nie ma konkurencji i jest najlepsza to powinna sterydy odstawić i zdobyć pas UFC w 135. Wtedy nie będzie miała aż takiej przewagi rozmiarów i zadecyduje bardziej technika a nie rozmiar i moc Kryśki. Aczkolwiek Kryśka jest kompletna i uderza w ch** dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4522 Napisanych postów 35801 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263149


ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uzupelnienie treningu

Następny temat

Zaczęcie trenowania boksu w wieku 18 lat

WHEY premium