SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybkie newsy ze świata sportów walki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1571753

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Nie wiem co tu analizować, nie chodzi tylko o sytuację z walką Chuck-Tito ale o całokształt trash talku Dany i po prostu fajnie że ktoś chce mu przyłożyć
Ale pewnie i tak do niczego niestety nie dojdzie

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
A mnie chodzi tylko, o to, że jakie nie-fajter nie powinien udzielać moralnych porad fajterom, którzy zjedli zęby na tym sporcie i go tworzyli. Ich sprawa jeśli chcą się bić. Tutaj nie ma żadnej moralnej słuszności w tym. Ich wybór i tyle, a Dana nie powinien być dla nich żadnym autorytetem, bo chvj się zna na tym od strony fajterskiej.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Jw. Poza tym tak jak wspomnialem, w sytuacji analogicznej siedzial cicho i nadwrazliwe lewoskrecajace MMA media tez.
Ogolnie za to d****izmem jest moim zdaniem mowienie doroslym ludziom czy moga walczyc czy nie i do kiedy.

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Dobrze prawisz Dremor. Dana White czasami gada głupoty i odwala akcje, które się w głowie nie mieszczą, ale gadanie, że się nie zna na SW jest dla mnie śmieszne i straszne bo gdyby faktycznie się nie znał, to chyba nie siedziałby tyle lat na stanowisku szefa największej organizacji MMA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Instagram @ dominickcruz

Dominick Cruz musi przejść operację kontuzjowanego barku, ale nie zamierza jeszcze kończyć kariery

Dominick Cruz swoją następną walkę miał stoczyć z Johnem Linekerem na gali UFC 233, ale kolejny raz dopadła go kontuzja, która wymaga operacji. Cruz nie zamierza się jednak poddawać, czy też kończyć kariery wbrew oczekiwaniu niektórych osób.

W rozmowie z Arielem Helwani Cruz ujawnił, że doznał urazu barku podczas sparingu w dniu w którym podpisał kontrakt na walkę z Johnem Linekerem i że w 2019 roku będzie musiał poddać się operacji. Dla Cruza kontuzje i czas długiej rekonwalescencji nie jest niczym nowym, ale ból kontuzjowanego barku oraz świadomość kolejnej długiej przerwy od rywalizacji doskwierają byłemu mistrzowi.

Dominick Cruz
"Czuję smutek... skrajny smutek, szczerze mówiąc. To boli. To znaczy, aż chcę się płakać."


Dominick Cruz mimo trudnej sytuacji jest świadomy drogi, która jest przed nim i nie ucieka przed tym, co go czeka:

Dominick Cruz
"Wiem też, że jest to długa droga, którą już przechodziłem. Byłem już na dole. Miałem już takie kontuzje. I możesz do tej sytuacji dołączyć cokolwiek zechcesz, ale to nigdy mnie nie pokona, nigdy tak nie będzie. To tylko część mojej podróży i te kontuzje będą częścią mojego dziedzictwa. Ile osób przechodzi przez życie z problemami i musi po prostu... upaść i podnieść się... upaść i wrócić. To naprawdę wszystko. Życie nie różni się od walki, dlatego tak bardzo lubię walczyć."


Ponieważ Dominick Cruz już kilka razy miał problemy z kontuzjami, które zabrały mu mnóstwo czasu, który mógł poświęcić na rywalizację, niektórzy uważają, że nadszedł czas, aby przeszedł na emeryturę. Cruz ma jednak inne pomysły i uznałby taką decyzję za równoznaczną z rezygnacją z życia, z czym Cruz się nie identyfikuje:

Dominick Cruz
"Nigdy nie można zrezygnować z życia. Jeśli więc porzucisz uprawianie sportu, jest to dokładnie tym samym, jak gdybyś zrezygnował z życia. Nigdy nie skorzystam z możliwości rezygnacji z uprawiania sportu, w życiu. To nigdy nie jest przegrana sytuacja. To sytuacja, w której musisz usiąść, musisz mieć systemem wsparcia i podjąć zobowiązania. Musisz zdecydować i zadeklarować, co chcesz zrobić dla siebie, aby wyjść z obecnej sytuacji.

Moja droga, moja podróż i moja spuścizna zostaną połączone z codzienną walką i zmaganiami ludzi. To właśnie ukaże moje dziedzictwo. To pokaże, że miałem tyle samo upadków, co każdy, kto nie jest zawodowym sportowcem."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Cruz wyjątkowo ma pecha. I tak podziw, że wrócił po 3 krotnym zerwaniu więzadeł w kolanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Ja odnoszę wrażenie, że Cruz już nie zdziała zbyt wiele w dywizji. Ciekawe ile potrwa przerwa i kiedy stoczy kolejną walkę. Jak szybko wróci, to chyba i tak nie dostanie od razu walki o pas, chyba że w dywizji coś się pokręci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Yoshi87
Dobrze prawisz Dremor. Dana White czasami gada głupoty i odwala akcje, które się w głowie nie mieszczą, ale gadanie, że się nie zna na SW jest dla mnie śmieszne i straszne bo gdyby faktycznie się nie znał, to chyba nie siedziałby tyle lat na stanowisku szefa największej organizacji MMA.


może się nie znać na SW
za to zna się na organizacji i wszystkich pobocznych tychże...
w sumie to jest tak : po co on ma się bić, jak się biją jego zwierzęta...no niestety tak to wygląda. Żaden to dla nich ich przyjaciel. Oni są produktem, a on ten produkt sprzedaje.
Zna się na marketingu ot co
a gość od marketingu może dostać po gębie i od zwykłego kloszarda - recydywy, żadna to tajemnica.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Antos098
w sumie to jest tak : po co on ma się bić, jak się biją jego zwierzęta...no niestety tak to wygląda. Żaden to dla nich ich przyjaciel. Oni są produktem, a on ten produkt sprzedaje.
Zna się na marketingu ot co


Jakie zwierzęta? Przecież on nie jeździ po świecie i nie łapie zawodników jak niewolników jak kiedyś robili to w starożytności i nikogo nie zmusza żeby dla niego walczył. Ludzie sami się do niego garną bo chcą walczyć w najlepszej lidze. Oczywiście są też tacy, którym się w UFC nie podoba i mają prawo krytykować, ale obowiązuje ich także kontrakt. To wszystko idzie w dwie strony.

Fakt zna się na marketingu, ale sama znajomość marketingu nie wyniosłaby go do tego miejsca w którym jest teraz. Trzeba też mieć jakieś pojęcie o "produkcie", który chcesz sprzedać, mylę się?

I żeby nie było, nie jestem jakimś psychofanem White'a, bo czasami też krytykuję jego decyzje i nie zgadzam się z wieloma kwestiami.
1

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
no niestety się mylisz
możesz sprzedawać odkurzacze, które uważasz za chuyowiznę
tudzież
prąd od dostawcy od którego w życiu byś nie wziął

do czego zmierzam:
White poprzez to, że dostał w mazak choćby amatorsko stwierdził iż lepiej zarabiać na tych co biją się po łbie aniżeli samemu w tym uczestniczyć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uzupelnienie treningu

Następny temat

Zaczęcie trenowania boksu w wieku 18 lat

WHEY premium