SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybkie newsy ze świata sportów walki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1566436

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 900 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10690
Stewart się przejedzie po Bartku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
Stewart nie będzie miał tak łatwo.

vivere militare est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 900 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10690
Może przesadziłem, że się przejedzie, bo Fabiński sprawi mu problem zapasami, ale raczej powinien wygrać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Jason Silva / mmajunkie.usatoday.com // Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

„Darren lubi trollować ludzi. To właśnie robią dziś dzieciaki na portalach społecznościowych” – Jared Cannonier o zachowaniu Darrena Tilla

Jared Cannonier i Darren Till mają jedną wspólną cechę, a są to ich pseudonimy, ale łączy ich jeszcze jedna rzecz.

Zarówno „The Killa Gorilla” Jared Cannonier i „The Gorilla” Darren Till polują na pojedynek o tytuł wagi średniej. Obydwaj walczący w wadze 185 funtów mogą być o jedno zwycięstwo od walki o pas z mistrzem dywizji, Israelem Adesanya. Plotki głosiły, że dwaj goryle zawalczą ze sobą na gali UFC 248, ale problemy wizowe Tilla i kontuzja Cannoniera sprawiły, że nigdy nie doszło do tego pojedynku.

Cannonier jest otwarty na spotkanie w Oktagonie z Tillem w przyszłości, ale ma problem z ich pseudonimami.

Jared Cannonier
„Myślę, że byłem „The Killa Gorilla” zanim on był „The Gorilla”, więc może pocałować mnie w dupę jeśli chodzi o zmianę pseudonimu i tym podobnych rzeczy.

Jak powiedziałem, jeśli on potrzebuje tego dla motywacji, może to mieć. Może to sam zrobić, rozegrać ten scenariusz, jakkolwiek będzie chciał. Jednak ostatecznie, walka to walka, pseudonimy to tylko słowa. To, o co walczymy, to coś większego niż pseudonim, tak to czuję. Próbujemy zdobyć ten tytuł, próbujemy umocnić jakikolwiek pseudonim, który sobie wybiorę, żebyście mnie nim nazywali. Ugruntować go w dziedzictwie lub historii.

Jednak Darren to zabawny facet w mediach społecznościowych… Darren, on pisze mediach społecznościowych: „Jared?” Nie wiem, co to znaczy „Jared i znak zapytania”. Co? Jakie jest pytanie? Na przykład, czy chcę walczyć? Już mówiłem, że tak. Więc, teraz będziesz musiał poczekać.”


Jared Cannonier kontynuował swoją wypowiedź w Submission Radio, krytykując jego zdaniem „głupie” zachowanie Tilla w mediach społecznościowych.

Jared Cannonier
„Darren lubi trollować ludzi. To właśnie robią dziś dzieciaki na portalach społecznościowych. Trollują wszystkich, po prostu robią coś zupełnie ignoranckiego i głupiego, mówią cokolwiek przyjdzie im do głowy, co zazwyczaj jest czymś głupim lub ignoranckim, aby wykurzyć ludzi, wywołać reakcję u ludzi. Ale ja jestem dorosłym człowiekiem i będę tu siedział i śmiał się z tego głupiego szajsu, zajmując się prawdziwymi rzeczami. Nie zobaczysz, żebym przyznawał się do tego głupiego gówna.”


Być może za jakiś czas dojdzie do pojedynku pomiędzy Jaredem Cannonierem a Darrenem Tillem, która wyłoni kolejnego pretendenta do walki o tytuł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Colby Covington Instagram

Colby Covington przeprosił Dustina Poiriera, ale konflikt z Jorge Masvidalem i Joanną Jędrzejczyk wciąż się zaostrza

Były tymczasowy mistrz wagi półśredniej UFC Colby Covington zakopał topór wojenny ze swoim klubowym kolegą Dustinem Poirierem, ale kolejny raz uderzył w dwójkę innych zawodników American Top Team, Jorge Masvidala i byłą mistrzynię wagi słomkowej Joanną Jędrzejczyk.

We wtorek Colby Covington przeprosił zarówno byłego tymczasowego mistrza wagi lekkiej Dustina Poiriera jak i swojego menadżera i szefa American Top Team Dana Lamberta przyznając, że złamał daną mu obietnicę.

Colby Covington
"Chcę przeprosić mojego kolegę z drużyny, Dustina Poiriera. Złamałem obietnicę daną mojemu menadżerowi, Danowi Lambertowi. I naprawdę czuję się z tym źle i wstydzę się tego. Wczoraj, Ariel Helwani zadał mi pytanie o Dustina, mojego kolegę z drużyny i straciłem swój spokój. Byłam zbyt zajęty pluciem jadem na świat i byłem tak bardzo zaaferowany walką z Woodley'em, że w pewnym sensie naskoczyłem na Dustina. Chcę tylko powiedzieć, że jest mi przykro, Dustin. Nadal jesteś moim przyjacielem, możemy być przyjaciółmi.

Chcę normalnie chodzić na siłownię i nie chcę, żeby w klubie był dramat albo konflikt."


W poniedziałek w programie Ariel Helwani's MMA Show, Covington nawiązał do Poiriera, mówiąc, że mimo iż zawiązali rozejm na siłowni, nie mógł obiecać, co może się wydarzyć na ulicy. Powiedział to zaledwie kilka dni po tym, jak odwołano walkę Tyrona Woodleya z Leonem Edwardsem z powodu pandemii koronawirusa. Covington mówił wówczas, że chce walczyć z Woodleyem.

Choć Covington przeprosił Poiriera, „Chaos” przyznał, że głównie przeprasza Dana Lamberta.

Colby Covington
"Naprawdę przepraszam Dana Lamberta. Złamałem obietnicę. Złożyliśmy obietnicę, że – on (Poirier) jest w innej kategorii wagowej. On jest w wadze lekkiej, ja jestem w półśredniej. Nasz biznes i nasze drogi się nie skrzyżują, więc nie ma powodu, by o sobie rozmawiać. Utrzymajmy wszystko w normie na siłowni, a ludzie mogą wchodzić ze sobą w interakcje i trenować, mogą się nienawidzić, ale mamy wystarczająco dużo miejsca w klubie, gdzie nie powinno być żadnych problemów, po prostu zajmijmy się swoimi interesami. Złamałem tę obietnicę zawartą z Danem i powiedziałem mu, że nie będę mówił o Dustinie, on nie będzie mówił o mnie, a ja się wstydzę, że nie dotrzymałem obietnicy. Zazwyczaj nie jestem taki, ale wiesz, jestem człowiekiem, który przyznaje się, kiedy się mylę, a ja się pomyliłem, popełniłem błąd.

Nauczyłem się na swoim błędzie i będę od teraz lepszy. Przepraszam, Danie Lambert. Przepraszam, Dustinie. Kocham was chłopaki, American Top Team na zawsze."


Brzmi pięknie prawda? Covington popełnił błąd, ale przyznał się do tego i przeprosił i to się chwali, ale są w ATT jeszcze inne dwie osoby z którymi „Chaos” wciąż toczy wojnę. Chodzi o Jorge Masvidala i Joannę Jędrzejczyk.

Kiedy zapytano Covingtona o to, czy chce naprawić relacje z tą dwójką, Colby nie był zbyt chętny.

Colby Covington
"Jaka jest moja wiadomość dla Jorge "Journeymana" Masvidala aka Ulicznego Judasza? Faceta, który próbował wbić mi nóż w plecy dla pieniędzy i interesów? Czeka na ciebie łojenie dupy, kolego. Masz swoje 10 sekund sławy. Złapałeś tę szansę, ale spójrzmy na twój rekord, kolego. Masz dwucyfrowe porażki w swoim rekordzie. Jesteś przeciętnym, średnim zawodnikiem, takim 50/50. Przestań zachowywać się, jakbyś był taki świetny, nie jesteś świetny. Wiesz, co się działo, gdy trenowaliśmy przez ostatnie osiem, dziewięć lat. Nigdy nie było ani sekundy, kiedy mnie pokonałeś. Jeśli więc chcesz się wstydzić przed światem, zróbmy to, bo Jorge ciągle mówi o chęci walki na ulicy. To jak, stary, jeśli będziemy walczyć na ulicach, to kto będzie płacił twoje rachunki za leczenie, co Jorge? Przynajmniej jeśli będziemy walczyć w Oktagonie UFC, złamię ci szczękę, zdeformuję ci twarz, a UFC pokryje twoje rachunki medyczne. Zostawmy więc nasze sprawy w Oktagonie. On jednak nie chce ze mną walczyć w Oktagonie, wie o tym najlepiej."


Covington kontynuował swoją tyradę, tym razem uderzając w byłą mistrzynią wagi słomkowej Joannę Jędrzejczyk, która jak twierdzi jest „utrzymanką” Masvidala.

Colby Covington
"A co do Joanny Jędrzejczyk, wiesz, to jego mała utrzymanka, mają teraz mały romans, mam na nią wy***ne. Ona jest skończona, nikogo nie obchodzi. Kiedyś była boogiewoman, teraz jest boobiewoman. Spójrzcie na jej twarz. Ma zmieniony układ twarzy, a ja to przewidziałem. Na początku tygodnia, na tydzień przed jej walką, nagrałem film w którym powiedziałem, hej chłopaki, Joanna chce ode mnie przeprosin, więc oto jestem z przeprosinami. Joanno, przepraszam. Przepraszam, że twoja twarz zostanie zdemolowana i wszyscy będą mogli się wzbogacić na mybookie.ag. I tak właśnie się stało, wzbogaciłem się. Zarobiłem na Rolexa po laniu dupy, które dostała Joanna Jędrzejczyk."




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 900 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 10690
W walce z tym głąbem Masvidalem kibicowałbym nawet Kolbie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
"Boobiewoman" ahhaha
2

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Cage Warriors

Wyniki ważenia przed galą Cage Warriors 113: Stewart vs. Fabiński, która odbędzie się w Manchesterze.

Walka wieczoru:
185 lbs.: Darren Stewart (182,9) vs. Bartosz Fabiński (181,5)

Karta główna (godzina 22:00 czasu polskiego):
155 lbs.: Mason Jones (151,9) vs. Joe McColgan (153,2) – walka o pas wagi lekkiej
170 lbs.: Nathan Jones (167,5) vs. David Bear (166,7)
155 lbs.: Paddy Pimblett (152,5) vs. Decky Dalton (153,2)

Pozostałe (godzina 19:30 czasu polskiego):
145 lbs.: Perry Goodwin (145,4) vs. Steve Aimable (144,6)
125 lbs.: Darren O’Gorman (125,5) vs. Coner Hignett (122,6)
125 lbs.: Adam Amarasinghe (125,7) vs. Jake Bond (125,3)
185 lbs.: Matthew Bonner (184,4) vs. Jamie Richardson (182,2)
145 lbs.: Kris Edwards (145,9) vs. James Hendin (144,8)
155 lbs.: Aidan Stephen (151,6) vs. Jack Collins (153,1)
148 lbs.: Lewis Monarch (148) vs. Kingsley Crawford (146,2)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Co oni tak docinali. Fabiński z 3,5 funtem zapasu?

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
jest transmisja w necie ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uzupelnienie treningu

Następny temat

Zaczęcie trenowania boksu w wieku 18 lat

WHEY premium