SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybkie newsy ze świata sportów walki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1569008

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
On jeszcze wróci do rywalizacji w UFC? Dwa lata dla zawodnika to bardzo dużo zwłaszcza dla zawodnika w jego wieku. Może będzie chciał zakończyć karierę, żeby odejść z UFC i pójść gdzie indziej. Scott Coker już zaciera ręce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kamaru Usman vs RDA planowane na TUF28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mark Hunt w swoim stylu o Werdumie :
Cieszę się, że Fabricio Werdum został złapany, ten mały ch*jek. Wracaj do faweli. p****** się, mały ch*jku. Dobra robota. Powinien tu być, ale właśnie dostał karę za swoją słabość. Właśnie to dostałeś Fabricio, to wszystko efekt bycia osobą o słabej woli. Do zobaczenia później.

Kiedy miałem z nim walczyć, to musiałem szybki zbijać 21 kilogramów w trzy i pół tygodnia, by dopuścili mnie do walki o pas. A potem zostałem skopany po głowie przez tego małego oszusta. Potem on pokonał Caina w Meksyku. To wszystko denerwuje mnie, patrząc na tego gościa. Jest małym oszustem, to mały pies. Do zobaczenia Fabricio, ty sk***ielu.”
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

T.J. Dillashaw chce zejść do kategorii muszej, aby zmierzyć się z jej mistrzem Henrym Cejudo

Mistrz wagi koguciej UFC T.J. Dillashaw chce stoczyć pojedynek z mistrzem wagi muszej Henrym Cejudo, który interesuje go znacznie bardziej niż walka z Demetriousem Johnsonem.

T.J. DIllashaw miał zmierzyć się z Demetriousem Johnsonem przy okazji gali UFC 227, ale sprawy przybrały taki obrót, że Dillashaw zmierzył się z Codym Garbrandtem w rewanżu i pokonał go przez TKO w pierwszej rundzie, a Demetrious Johnson przegrał przez niejednogłośną decyzję z Henrym Cejudo również w rewanżu. Po wielu latach panowania Johnsona, pas wagi muszej zmienił właściciela.

W ostatnim odcinku programu The Joe Rogan Experience MMA Show, Dillashaw powiedział, że jego celem wciąż jest tytuł wagi muszej, ale będący w posiadaniu nowego mistrza. Więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Tj chce 2 pasy...W sumie szacun ,bo na FW jest za mały raczej ...tym bardziej ,że jest wstanie zrobic flyw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
No i dobrze, niech walczą przynajmniej będzie jakiś ruch i być może znów będzie szybka zmiana na pozycji mistrza jednej z kategorii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Cejudo jeszcze ani razu nie obronił pasa a tu gość z wagi wyżej (!) wyzywa go do super-walki...

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Cejudo był pierwszy i to on wyzwał do walki zwycięzcę pojedynku Dillashaw vs Garbrandt. Cejudo powiedział, że przejdzie do 135 funtów. Moim zdaniem Dillashaw zachował się z klasą mówiąc, że jak ma dojść do tej walki, to on zejdzie do 125 funtów żeby nie było gadania, że ma przewagę w walce. Wiadomo, że w walce będzie ważył więcej jak 125, ale to normalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla mnie najwazniejsze jest to zeby ten cwaniaczek Cruz nie dostal walki. TJ musial 2 razy walczyc gdy przegral splitem, a Cruz przegrywajac jednoglosnie chce znowu walke o pas i w dodatku podlugiej przerwie bez walki mam nadzieje ze go Moraes zalatwi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Yoshi87
Cejudo był pierwszy i to on wyzwał do walki zwycięzcę pojedynku Dillashaw vs Garbrandt.


Racja

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uzupelnienie treningu

Następny temat

Zaczęcie trenowania boksu w wieku 18 lat

WHEY premium