SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybkie newsy ze świata sportów walki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1571804

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
ale jak Overeem pokona Miocica to serio można DYSKUTOWAĆ, że jest GOATem w ciężkiej, ale wciąż jest jeszcze Werdum, Cain, Fedor, Nogueira, Cro Cop itp Taki zapaśnik olimpijski może debiutować w tym roku w hw w ufc lub w następnym, gość imo może namieszać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Wiem, boli dvpa że można lubic i Reema i Conora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
większy ból dupy chyba, że Reem lubi Conora co przyznał w serii THE REEM
grind pewnie nie był zachwycony z tego powodu albo wmawia sobie, że jednak go nie lubi
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Ja tam lubię oglądać Conora bo są emocje. Tak samo Rondę. Nie lubię ich jako ludzi ale zawsze mogę kibicować ich przeciwnikom; Pogrom Conora i Rondy w ostatnich walkach był piękny dla oka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4553 Napisanych postów 35820 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263275






ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Conor jest spoko, dobrze walczy i szacun za to w jaki sposób doszedł do tego co teraz ma, ale jeśli zaczyna za bardzo pajacować to już zaczyna razić. Tak samo jest z Rondą Rousey. Może jako osoba bliżej poznana okazałaby się super kumpelą, ale tak samo jej buta i pyszałkowatość może razić. To tacy zawodnicy o dwóch obliczach, ale ja osobiście bardziej staram się patrzeć na to, co pokazują w klatce. Jonesa też szanuję jako świetnego zawodnika, ale jako człowiek wydaje się zachowywać czasami jak nastolatek nie myśląc o konsekwencjach. Reema też bardzo lubię i dla mnie jest jednym z ulubionych zawodników, ale nie znam go osobiście wiec nie wiem jaki jest. Kto wie, może na co dzień jest bucem? Podobnie jest z innymi. Możemy ich oceniać tylko przez pryzmat walk, zachowania przed i po walkach i tego co pokażą nam media. lub sami zawodnicy, a czy to co widzimy jest takie na co dzień to tego nie wiemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Steven0
ale jak Overeem pokona Miocica to serio można DYSKUTOWAĆ, że jest GOATem w ciężkiej, ale wciąż jest jeszcze Werdum, Cain, Fedor, Nogueira, Cro Cop itp Taki zapaśnik olimpijski może debiutować w tym roku w hw w ufc lub w następnym, gość imo może namieszać


Szkoda ,że Teddy Riner nie szanuje MMA



27 lat mistrz 131 kg wagi 204 cm wzrostu ,mistrz olimpijski w Judo z 2012 ,wielokrotny mistrz świata itd ,pamiętam jego temat już 4 lata temu byl poruszany

o k***a czytam teraz ,gosś obecnie waży jakieś 140 KG ,ciężkiej by nie zrobił


Zmieniony przez - xper w dniu 2016-08-03 01:32:10
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Oficjalnie: "Rafael dos Anjos vs. Tony Ferguson set as main event in Mexico City on Nov. 5"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To teraz już raczej możemy być pewni, że zrobią Khabib vs Alvarez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Teddy Riner niezłe bydle - ale nigdy go nie zobaczymy w klatce. Szkoda, ale spokojnie bo w HW pojawili sie Lewis i Ngannou i wg mnie ożywią trochę HW.

Chciałbym zobaczyć Lewisa z Huntem (ale nie da rady chyba) i Ngannou z kimś lepszym (Nelson?)

Co do Ferguson z RDA - świetny matchup, dla mnie Ferguson jest trochę jak Maia - bardzo oryginalny styl, unikalny wręcz. Wyłamują się z typowych określeń jak np zapasior z dobrą stójką (RDA), świetna stójka i TDD (Thompson).

Choć w Tufie Ferguson naprawdę był wkvrwiający... Stawiam na Fergusona - nieszablonowość wygra. Alvarez vs Khabib? Podobnie - nieszablonowość wygra;) Choć Khabiba łatwiej usadzić w jakies ramy - dalej jednak mało jest osób z jego stylem.


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2016-08-03 11:03:16
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uzupelnienie treningu

Następny temat

Zaczęcie trenowania boksu w wieku 18 lat

WHEY premium