SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybkie newsy ze świata sportów walki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1570747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
No trochę tego jest i kilka dobrych nazwisk pokonał

https://www.bjjheroes.com/bjj-fighters/kron-gracie


Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2018-11-17 18:01:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281




Miał też porażki przed czasem



ale warto tu zwrócić na uwagę na różnicę wagi. I to było prawie 10 lat temu

Podobno pod względem umiejętności p4p jest najlepszy w bjj, razem z Marcelo Garcią (który z nim wygrał) i tym Tononem. Może Zabstyl by coś więcej mógł powiedzieć na ten temat

Kron mówi że Ziemia jest płaska więc, podobnie jak Agares, trochę się obawiam czy jego umysł będzie na miejscu w walce xD


Zmieniony przez - Puar w dniu 2018-11-17 18:14:35

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Ciekawe czy umie czytać...

Pułar sorry, ale jak ktoś nikogo nie pokonał i niewiadomo czy jest dobry to nie ma siię co jarać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
IQ 300

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ja bym sie jaral 10-15 lat temu. Obecnie moim zdaniem juz udowodniono, ze zapasior zleje goscia bjj i ze w MMA zapasy>bjj. Nic nowego moim zdaniem w tej materii zaden Kron ani inny Bravo czy Gracie nie ukreci.
Dobry boks/stojka plus zapasy najlepsza kombinacja pod MMA. Moze sie zdziwie, ale nie wierze


Zmieniony przez - grind w dniu 11/18/2018 12:52:17 AM

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Dlatego chcę też zobaczyć Khabiba z Fergusonem a nie jakimiś GSP
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ja tez

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Puar




Miał też porażki przed czasem



ale warto tu zwrócić na uwagę na różnicę wagi. I to było prawie 10 lat temu

Podobno pod względem umiejętności p4p jest najlepszy w bjj, razem z Marcelo Garcią (który z nim wygrał) i tym Tononem. Może Zabstyl by coś więcej mógł powiedzieć na ten temat

Kron mówi że Ziemia jest płaska więc, podobnie jak Agares, trochę się obawiam czy jego umysł będzie na miejscu w walce xD



Zmieniony przez - Puar w dniu 2018-11-17 18:14:35



Gorzej jakby powiedział, że oktagon jest 7 kątny

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No wcale nie gorzej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
no tak mi się nie podoba takie tarzanie dla samego tarzania, że weźcie mnie zapyerdolcie albo uświadomcie
no fajnie wyglądają te techniki w GI, ale bez GI...
ktoś chce wyciągać balachę, dostaje z drugiej ręki soczystego młotka prosto w brodę x kilka...balachę puszcza
tak zresztą robił Fedor. Jak dochodzą ciosy to 90% technik tam odpada...
w zapasach też są fajne rzuty np wywrotka albo ramiączko, ale weź to zastosuj w walce gdzie możesz trzymać jedną ręką a drugą bić. Zapasiory zamiast rzucać to najczęściej jedną ręką kontrolują głowę albo pas a drugą biją...mocno biją. A jak ma te łapy zablokowane to wtedy wycina albo rzuca przez nogę (sam lubię to robić na sparingach )

Pozycja żółwia w BJJ fajnie to pokazywał Maciej Glabus na seminarium jak byłem, no wszystko pięknie, ale jak ktoś chce rozerwać żółwia to albo pchnie lekko piszczelem między dupę i gość się kładzie na brzuch sam albo bicie, bicie, bicie.. po schabach, po nogach
albo wyłapanie za dwie kostki jednocześnie i do przewrotu czy wręcz patologicznej odmiany salta - zalezy kto ile ma siły...

dużo jest takich niuansów, które nie przemawiają za BJJ jak dla mnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uzupelnienie treningu

Następny temat

Zaczęcie trenowania boksu w wieku 18 lat

WHEY premium