SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybkie newsy ze świata sportów walki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1566561

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Zmarł przez takiego drugiego d****a jak Jones.

WW pojedynki są świetne!
Rumble vs Glover tj. się spodziewałem, o TSa.
Holm vs Shevchenko to świetna walka najlepszych strikerek w dywizji, nie zdziwie się jak Shevchenko wygra
Zobaczymy jaką formę pokaże El Nino, ma styl niewygodny dla Barbozy, ale ten ostatnio jest w bardzo dobrej formie.
Dobrze, że Woodley dostał TSa skoro miał obiecanego. Condit nie zasłużył na rewanż w moich oczach, bo przegrał z Lawlerem

btw czy tylko ja uważam, że Stephen Wonderboy Thompson w Kanadzie pojedzie Rorego przed czasem a potem znokautuje Lawlera/Woodleya!?

Wonderboy ma coraz lepsze zapasy co pokazał w walce z Ellenbergerem i jego styl coraz bardziej dopracowuje pod MMA.


Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2016-05-05 12:07:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4520 Napisanych postów 35795 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263130


ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Steven0
Zmarł przez takiego drugiego d****a jak Jones.



Dokładnie...

Steven0

btw czy tylko ja uważam, że Stephen Wonderboy Thompson w Kanadzie pojedzie Rorego przed czasem a potem znokautuje Lawlera/Woodleya!?
Wonderboy ma coraz lepsze zapasy co pokazał w walce z Ellenbergerem i jego styl coraz bardziej dopracowuje pod MMA.



Ma duże szanse. Page też dojdzie do takiego poziomu, mark maj łords. w lipcu ma walkę z Fernando Gonzalezem od którego lepsza jest tylko lepsza czołówka bellatora.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Michael Bisping prowokuje Yoela Romero: Upewnij się, że pizza nie jest zanieczyszczona

Sprawa Yoela Romero nadal nie jest zakończona w kwestii dopingu i zawodnik wciąż jest zawieszony na 6 miesięcy.
Zawodnika wagi średniej i pretendent do tytułu, Michael Bisping postanowił kolejny raz skomentować sytuację Romero pisząc na Twitterze uszczypliwy komentarz. Jak wiadomo Bisping za każdym razem krytykuje zawodników, którzy wpadli na dopingu, a jego polemika z Romero co jakiś czas rozpoczyna się od nowa. Więcej

Skubany Angol znów się uaktywnił i prowokuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Tak sobie myślę że akurat on może rzeczywiście nie koksuje

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Tony Ferguson vs. Michael Chiesa in the works for UFC's South Dakota debut -- mmafighting.com/2016/5/5/11605…
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
WOW. Fajne zestawienie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Tak tylko Khabib tsa dostanie co jest kpina. Licze ze rda lub Alvarez znokautuje go. Nie chce takiego kontuzjogennego mistrza i to jeszcze nie walczacego bo ramadam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
No taki mistrz to porażka jeśli chodzi o częstotliwość walk bo jak nie kontuzja, to ramadan i cała dywizja stoi w miejscu. Z sportowego punktu widzenia lepiej jakby ktoś inny był mistrzem. Ja nie mam nic przeciwko panowaniu w dywizji RDA.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uzupelnienie treningu

Następny temat

Zaczęcie trenowania boksu w wieku 18 lat

WHEY premium