SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybkie newsy ze świata sportów walki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1566786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281


"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Fabricio Werdum został zawieszony na trzy lata w obowiązkach komentatora za to, że brzydko wyraził się na temat Reeboka, który wg niego może mu "Possać jaja" oraz za przeróbkę zdjęcia i umieszczenia na nim logo Nike.



Oto jak Fabricio skomentował decyzję o jego zawieszeniu na stanowisku komentatora.

"Chcę żeby wszystko było jasne na temat mojego wpisu z Nike i Reebokiem. Zrobiłem to, aby zaprotestować kwestię sponsoringu. Przed wejściem Reeboka do UFC, wszyscy zawodnicy mogli zarobić sporo pieniędzy od innych sponsorów wliczając w to mnie. Teraz płacą mi tylko $5000 za walkę. Nie zawiesili mnie na walki, ponieważ mam z nimi kontrakt, ale ukarali mnie wyrzuceniem z telewizyjnych transmisji UFC Network."


Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2016-10-28 23:47:48
1

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Nie lubie Werduma ale to jest jakas p******ona kpina

http://entimports.com/2016/10/ufc-bites-back-suspends-werdum-3-years-following-controversial-reebok-diss/ 

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
No i dobrze - mniej pyerdolenia, więcej walczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Niech się cieszy, że zawiesili go tylko w roli komentatora, a nie zawodnika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Ten to dopiero poleciał z towarem

Adam Hunter zawieszony na dwa lata po wykryciu pięciu różnych, niedozwolonych środków

Warhammer kolejnym zawodnikiem złapanym na dopingu. Adam Hunter (7-1, 0-0 w UFC) jest kolejnym zawodnikiem, który dołączył do niechlubnego grona fighterów przyłapanych przez Światową Agencję Antydopingową na stosowaniu niedozwolonych substancji.
Sprawa ta ma jednak większy niż normalnie wydźwięk, ponieważ Kanadyjczyk jeszcze nawet nie zadebiutował w UFC a w jego organizmie wykryto aż pięć różnych zabronionych substancji: tamoxifen, boldenon, metandienon, clenbuterol i drostanolon. Więcej

Aleksander Emelianenko wraca na wolność

Wyjdzie z więzienia znacznie szybciej niż początkowo planowano i niedługo zamierza wrócić do walk w MMA.

Brat legendarnego Fiodora w ubiegłym roku został skazany na 4,5 roku pozbawienia wolności za napastowanie seksualne. Nie był to pierwszy z wybryków sportowca, jednak dzięki wzorowemu zachowaniu za kratkami zostanie zwolniony znacznie szybciej niż przewidywał początkowy wyrok. Dodatkowo przez dwa lata będzie obowiązkowo pracował dla celów resocjalizacji a 10% jego pensji z tego tytułu trafi na rzecz państwa.

Jak informuje jego prawnik zamierza wrócić do zawodowych walk i prawdopodobnie z samym swoim nazwiskiem nie powinien mieć większych problemów ze znalezieniem chętnych na zatrudnienie go. Ciekawe tylko czy jego porywczy charakter znów nie sprowadzi na niego konfliktu z prawem.
____________________________________

Alex już chyba nic wielkiego nie zdziała w MMA i pewnie dadzą mu do obicia jakichś emerytów. Całkiem możliwe, że do RIZIN pójdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4520 Napisanych postów 35797 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263138
Film dokumentalny przybliżający dyscyplinę sportu jaką jest MMA (Mieszane Sztuki Walki). Mirosław Okniński, jeden z prekursorów tej dyscypliny w naszym kraju opowiada ze swojej perspektywy o początkach tego sportu w Polsce, pierwszych zawodach oraz walkach. Zafascynowany swoją pasją porusza on liczne tematy dotyczące specyfiki zawodu trenera oraz samych zawodników. Odpowiada na pytanie dlaczego sport uszlachetnia a także nie pozostaje obojętny jeżeli chodzi o kontrowersyjne postrzeganie tej dyscypliny w Polsce.

Film dokumentalny zrealizowany przez studentów Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie.

Reżyseria: Małgorzata Węgrzyn
Zdjęcia: Piotr Dejneko
Montaż: Arkadiusz Wielądek



ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Emelianenko vs Mitrione w Bellatorze na początku 2017 podobno!
Jaram się. Kilka lat temu byłby to missmatch, teraz jest to bardzo ciekawe zestawienie na papierze. W walce z Maldonado jakby Fedor chciał coś udowodnić i bił się w stójce jednak mimo tego, że był prawie nieprzytomny to 2 rundy potem wygrał w stójce. Maldonado technicznie lepiej boksuje niż Mitrione z tym, że Mitrione jest znacznie większy, silniej uderza i jest bardzo szybki. Fiedzia musi wrócić do korzeni w tej walce czyli obalenia i gnp, w parterze może nawet poddać Mitrione czy go utrzymać i rozbić gnp. W stójce obecnie faworyzuje Blackzilians Mitrione'a.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Mitrione ma najgorszy parter w historii HW i tutaj upatruje zwyciestwa Fedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Ja uważam, że to może być dla Fedora druga trudna walka. W parterze faktycznie Fiedzia może mieć przewagę, ale w stójce może trochę zebrać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uzupelnienie treningu

Następny temat

Zaczęcie trenowania boksu w wieku 18 lat

WHEY premium