SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybkie newsy ze świata sportów walki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1566883

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 482 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 26606
Szkoda Alvareza, ale już jest zużytym zawodnikiem i w ONE FC zawodnicy są naszprycowani i tak jak tutaj prezentują się super, tak po dołączeniu do UFC i programu USADA zaczynają przegrywać i kończą jako ogórki. Eddie mógł zostać w UFC, nadal był wysoko w rankingu i przynajmniej nie byłoby wstydu jak by przegrał, a tak będzie przegrywał z nieznanymi zawodnikami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Marze zeby wyszedl jakis nowy steryd nie do.wykrycia i zeby wiekszosc zawodnikow odzyskala forme sprzed USADy. Zygac sie chce tym "czystym" sportem

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja pier@ole, znowu u Jona Jonesa wykryto metabolity kokainy. Mówiłem, że ten gość się nigdy nie zmieni. Szkoda, bo jest utalentowany i imo mógłby nawet pobić rekord w ilości obron, bo jakichś mocnych przeciwników na horyzoncie w półciężkiej nie ma.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
kurde, Agares... prawie mnie nabrałeś


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2019-04-01 12:51:22
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Agares ban? Ja się nabrałem i od razu w google -> Jon Jones -> wyszukiwanie z ostatnich 24 h -> i nic -> patrzę na datę 1.04 dobra nabrałeś mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

@thebodylockmma

Demetrious Johnson o swoim zwycięstwie w debiucie w organizacji ONE Championship

Wielu fanów MMA nie brało nawet pod uwagę tego, że były mistrz wagi muszej UFC Demetrious Johnson mógłby przegrać swój debiutancki pojedynek w organizacji ONE Championship i nie zawiedli się.

Demetrious Johnson zadebiutował na gali ONE Championship 92: A New Era biorąc udział w turnieju Grand Prix wagi muszej pokonując przez poddanie gilotyną w drugiej rundzie byłego mistrza Pancrase Japończyka Yuyę Wakamatsu. Mimo, że Johnson ostatecznie wygrał pojedynek w drugiej rundzie, to w pierwszej rundzie młody Japończyk zaprezentował się bardzo dobrze.

Demetrious Johnson skomentował swój pojedynek z Yuyą Wakamatsu na konferencji prasowej po gali i oto, co powiedział:

Demetrious Johnson
„Ostatecznie nie oceniam moich przeciwników. Oczywiście Yuya Wakamatsu jest twardym rywalem. Tocząc pojedynek po raz pierwszy za granicą w Japonii, nie mając w narożniku mojego głównego trenera (Matta Hume’a)…. Wiedziałem, że będę musiał zmierzyć się z przeciwnościami, bo taki jest jego styl. Wiedziałem, że chcę wywrzeć na nim presję, a kiedy wywierasz presję na ludzi, otwierasz się na ciosy z kontry przyjmując je. To się stało.

On jest twardy, jest młody i jeszcze wróci. To była dobra walka.”


Demetrious Johnson skomentował również inne pojedynki w turnieju Grand Prix wagi muszej z udziałem Kairata Akhmetova i Danny’ego Kingad, którzy również odnieśli zwycięstwa na gali.

Demetrious Johnson
„To były świetne walki. Danny Kingad wyglądał dobrze przeciwko Senzo Ikeda i Kairat Akhmetov wyglądał świetnie przeciwko Reece’owi McLarenowi. Obydwaj stoczyli znakomite pojedynki. Teraz ci dwaj będą walczyć ze sobą, a ja będę walczył z drugim dżentelmenem (zwycięzcą pojedynku Tatsumitsu Wada vs. Ivanildo Delfino).”


PEŁNA WALKA
https://www.facebook.com/ONEChampionship/videos/2317045571954158/

FINAŁOWA AKCJA
https://www.facebook.com/ONEChampionship/videos/1063531610522388/



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Żart Agaresa bardzo wiarygodny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jon potrafi zaskoczyć, więc taka nieoczekiwana informacja na temat Jona wydawała mi się jednym z bardziej podstępnych fake newsów.

DJ pewnie mistrzem tego ONE zostanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Szczerze mówiąc kibicuję Azjatom w tych niższych kategoriach. W boksie są na szczycie i zapasach, więc tutaj też powinni powalczyć, a lubię tych ludzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Rasista

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uzupelnienie treningu

Następny temat

Zaczęcie trenowania boksu w wieku 18 lat

WHEY premium