Eddie Hall planuje wziąć udział w walce MMA z nietypowym akcentem. Nie będzie walczył z jednym przeciwnikiem, ale z dwoma jednocześnie!

Hall będzie walczył z braćmi Neffati, którym udało się zdobyć ogromną rzeszę fanów na wielu platformach mediów społecznościowych. Ich konto TikTok obserwuje ponad 19 milionów obserwujących. Bracia wydają się znacznie mniejsi niż Eddie, ale mają przewagę liczebną. Walka odbędzie się w ramach imprezy World Freak Fight League, która będzie miała miejsce 7 czerwca w Blackburn w Anglii.

Były Strongman niedawno udostępnił na Instagramie film przedstawiający jego przygotowania do walki MMA 2 na 1. Ponieważ będzie to nietypowy pojedynek, Eddie postawił też na nieco inne treningi niż zazwyczaj. Korzystał z pomocy dwóch sparingpartnerów, którzy próbowali go odepchnąć tzw. tarczami uderzającymi, a jego zadaniem było odpieranie ataków zadając kilka potężnych ciosów. Bracia Neffati skomentowali film Eddiego pytając, czy jest on nagrywany w zwolnionym tempie. W ten sposób chcieli zakpić z szybkości i zwinności przeciwnika.

Eddie Hall od jakiegoś czasu planował swój debiut w Mieszanych Sztukach Walki. Ma już pewne doświadczenie, bo stoczył walkę bokserską z Hafthorem Bjornssonem. Chociaż Hall ostatecznie przegrał mecz, to ma nadzieję, że jego kariera w MMA będzie bardziej udana. Zarówno Eddie, jak i bracia Neffati mają nadzieję na zwycięstwo. Niezależnie od wyniku, pojedynek z pewnością będzie bardzo ciekawy i przyciągnie wielu widzów.

Komentarze (3)
Tomas_h11

Już naprawdę nie wiedzą co wymyślić.

0
lordknaga

bo ten gosc to jest wypalony temat a dalej ma parcie na szklo...

w strongmanie sie nie liczy, mial cos ala freak fight ze swoim najwiekszym oponentem - to dostal w jape i przegral... nikt o nim nie gada to szuka znowu rozglosu, bo jak by jego sila miala jakies znaczne przelozenie, w dyscyplinie, do ktorej on nie jest stworzony... niedlugo moze bedzie skakal w dal gdzies w alpach :-D

0
lodzianin1

Grubas będzie po 10 sekundach leżał ale parę baniek wpadnie

3