Strongman Eddie Hall lubi próbować wielu różnych sposobów wystawienia swoich zdolności sportowych na próbę. Próbował swoich sił w trójboju, siłowaniu się na rękę oraz oczywiście jako strongman. Wszyscy, którzy śledzą jego profil na Instagramie wiedzą, że aktualnie koncentruje się na boksie i przygotowaniu do walki z Hafthorem Bjornssonem.

 

Polecamy również: Bjornsson zmierzy się z Hallem w ringu!

Najwidoczniej szuka więcej wrażeń, ponieważ ostatnio poddał się testowi sprawności fizycznej Navy SEAL. Chce przekonać się, jak wypadłby, gdyby próbował wstąpić do marynarki wojennej USA. Test polegał na wykonaniu jak największej liczby pompek, przysiadów i podciągnięć w ciągu dwóch minut, zakończonych przebiegiem 1,5 mili i pływaniem na 500 metrów. Na filmie na jego kanale YouTube możemy zobaczyć jego zmagania.

 

Eddie zrobił 77 pompek, 50 brzuszków, 10 podciągnięć, a następnie przebiegł 1,5 mili w wymaganym czasie. Ostatni etap, czyli pływanie Eddie ukończył z pozytywnym wynikiem. Można więc powiedzieć, że Hall nadaje się, by wstąpić do Navy SEAL, przynajmniej według standardów testu. Biorąc pod uwagę, że waży 165 kg, jest to świetny wynik strongmana! Zobaczcie, jak sobie poradził.

https://youtu.be/34rwW-chtIY

Komentarze (4)
Bull

Chyba coś oszukują, póki co nie wierzę w jego kondycję. Nie wykluczam, ze progres robi w związku z przygotowaniami.

0
_Knife_

Taa, na pewno dałby radę: https://www.in.gov/dhs/files/Do_You_Have_What_It_Takes_To_Be_A_Navy_SEAL_1.pdf 

Tylko w BUTACH WOJSKOWYCH I DŁUGICH SPODNIACH TEN BIEG. Optymalnie napisali, że trzeba przebiegać 2.41 km nie w 11.5 minuty, tylko w 9-10 minut. Poza tym: 80-100 pompek, 80-100 brzuszków, 15-20 podciągnięć i 457 m w wodzie w 8 minut. Ja bym dał radę to zrobić przy wadze 105 kg (nie wiem jak z biegiem w butach wojskowych), nie znam nikogo kto byłby w stanie zrobić taki test ważąc więcej niż 120 kg, a co dopiero 165 kg. TO tak jak pewna youtuberka robiła test do jednostek specjalnych, tylko biedaczka nie wiedziała, że pływanie jest kilka konkurencji prawie bez przerwy i by po prostu zmarła na tym basenie zanim by doszło do biegania.

3
Entreri

Ja rozumiem, ze kawal z niego spaslaka, ale on nie zrobil ani jednej pompki ani podciagniecia - wszystkie byly niepoprawne i kazdy inny adept mialby to niezaliczone.

2
Gats 2

Zrobić to jedno.
Zrobić porządny, godny zauważenia wynik - coś zupełnie innego.

0