SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybkie newsy ze świata sportów walki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1568928

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Ale z Silva lepiej sie sprzeda, no chyba ze dadza mu walke o pas odrazu w WW. W ogole GSP powinien sie bardzo dobrze sprzedac, ciekawie w jakiej formie w ogole jest i jak bedzie wygladal przy kontrolach USADY. Zgodze sie ze Stevenem ze Spider to wciaz top 10 i jeszcze moze dac spokojnie kilka dobrych walk.


Zmieniony przez - mikel- w dniu 2016-10-10 17:31:40
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Nigdy nie pochwalałem i nie będę pochwalał powrotów z emerytury. Jako, że GSP lubię, to nie jestem za jaego powrotem. Jak już będzie walczył, to będę chciał, żeby wygrał.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Tez tego nie lubie. Szczegolnie jak ktos odchodzi bedac na topie. Potem wracaja i rozmieniaja sie na drobne. A GSP ostatnia swoja walke z Hendricksem (Steven przypomni dokladne punktowanie rund) wygral bardzo dyskusyjne i pomyslalem ze to ten moment w ktorym trzeba powiedziec dosc. Jednak nie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Conor McGregor fined $150,000 for UFC 202 bottle-throwing incident
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Zawodnicy wracają bo są od tego uzależnieni. łatwo fanom mówić że nie chcą żeby ktoś wracał z emerytury itd. A co do tych kar za rzucanie butelkami - jakieś jaja. UFC to organizacja sztuk walk a nie konferencja prasowa po meczach piłki nożnej gdzie nawet złego słowa nie można powiedzieć

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja myślę, że głównie wracają, bo im się hajs kończy. GSP czuje gruby hajs, gdyby zawalczył z Silvą.
Co do ppv to myślę, że mniej by sprzedali i to zdecydowanie od Diaz -Conor 2, liczy się prosty trash talk, granie na emocjach itd. Zresztą ufc 200 częściowo to potwierdziło, mimo że był i Silva i Lesnar to ppv jakieś zawrotne nie było w porównaniu do oczekiwań.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4544 Napisanych postów 35813 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263222
Krzysztof Jotko w: American Top Team.
4 godz. ·
Good Wrestling practice in the morning




Zmieniony przez - K_PS w dniu 2016-10-11 00:46:04

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
ja się jaram jeżeli Silva vs GSP to prawda. Dla mnie to matchup marzeń jeszcze pare lat temu był i teraz wciąż. W 185 faworyzowałbym na bank Silve. George jest w stanie go obalać i kontrolować z góry, ale nie ma też rozmiarów Sonnena czy Weidmana i pytanie czy jest w stanie to robić przez 5 rund, bo wątpie żeby St. Pierre go z góry skończył. W stójce nie ma czego szukać z Andersonem. Serio imo Anderson się przejedzie po Dżordżu nawet w CW 180. Ciężko mi sobie wyobrazić St. Pierre kontrolującego walkę przez 25 minut, prędzej padnie kondycyjnie i Andy zrobi mu przecież z ryja kolanami z klinczu

serio wątpie że zrobią tą walkę, imo GSP wie że to dla niego zbyt trudny matchup i wolałby walczyć z Maią o TSa czy nawet z Bispingiem o pas albo rewanż z Diazem - wszystkie 3 walki to łatwiejsze zestawienia niż Anderson Silva. Mają chyba w tym tygodniu jeszcze ogłosić rywala dla St. Pierre'a. Mnie jara jego powrót, niesamowity fighter, jeśli chodzi o resume to chyba GOAT


Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2016-10-11 02:19:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Steven0
...Anderson się przejedzie po Dżordżu...
Dżordż nie walczył od trzech lat. W tym czasie Anderson zawalczył cztery razy (fakt 3 przegrał, a 1 NC).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Niby GSP też cały czas trenował i nie siedział na kanapie i jeśli tak faktycznie było, to nie powinna mu grozić rdza, ale to wszystko zweryfikuje dopiero walka.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uzupelnienie treningu

Następny temat

Zaczęcie trenowania boksu w wieku 18 lat

WHEY premium