SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybkie newsy ze świata sportów walki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1566367

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Gustaf by osmieszenie

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 3054 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83638
Mam w głowie walke Gustava z JJ czy Cormierem... Gustav by wjechanie jak buldożer
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
No ewidentnie gustaf na przetarcie dostał Janka ;d
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4511 Napisanych postów 35789 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263106
RIP Janek
2

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
Jankowi na sherdogu w rekordzie wpisza death zamiast loss
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
jac88
Jankowi na sherdogu w rekordzie wpisza death zamiast loss


Buahahahahahahahaha jestes bezwzgledny

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Co za okrucieństwo ze strony UFC
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Czujecie to jak KSW będzie trzepać $$$ po powrocie Janka?
2

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 283 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13098
Dlaczego tak szybko skreślacie Janka. Alex, mimo, że to po AJ mój ulubiony LHW, nie jest poza zasięgiem Janka. Po pierwsze nie jest duży silny i opalony. Do tego nie ma mocnych zapasów. A to kryptonit na Janka. Do tego Mauler ma chyba ostatnio problemy z motywacją.
Fakt sporo przemawia za Gustafsonem. Przede wszystkim mocna szczęka, żelazna kondycja i dobra praca na nogach. Nie ma też wielkiej przewagi zasięgu. Z tego co pamiętam raptem 2 cale. Nie ma też nokautującego ciosu. Bardziej idzie na wyniszczenie. Ja jestem sobie w stanie wyobrazić jakieś wycięcie i porządne G&P w wykonaniu Janka. Acz nie jest dla mnie faworytem. Szanse oceniam raptem na ok 25-30%.
1

Througt the gates of hell

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
gooru
Dlaczego tak szybko skreślacie Janka. Alex, mimo, że to po AJ mój ulubiony LHW, nie jest poza zasięgiem Janka. Po pierwsze nie jest duży silny i opalony. Do tego nie ma mocnych zapasów. A to kryptonit na Janka. Do tego Mauler ma chyba ostatnio problemy z motywacją.
Fakt sporo przemawia za Gustafsonem. Przede wszystkim mocna szczęka, żelazna kondycja i dobra praca na nogach. Nie ma też wielkiej przewagi zasięgu. Z tego co pamiętam raptem 2 cale. Nie ma też nokautującego ciosu. Bardziej idzie na wyniszczenie. Ja jestem sobie w stanie wyobrazić jakieś wycięcie i porządne G&P w wykonaniu Janka. Acz nie jest dla mnie faworytem. Szanse oceniam raptem na ok 25-30%.


sam staram sie czesto stac w opozycji do glownego nurtu na forum, no ale kuwa jednak bez przesady.
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uzupelnienie treningu

Następny temat

Zaczęcie trenowania boksu w wieku 18 lat

WHEY premium