Mistrzostwa Świata we Francji za nami. Były łzy szczęścia jak i również rozpaczy u niektórych zawodniczek… Niestety żadna z Polek nie zdobyła złotego medalu. Królowały Rosjanki, co widać w listach końcowych. Absolutną zwyciężczynią w kategorii bikini fitness została Natalia Lugovskikh, która tym razem nie spóźniła się na swoje wyjście, tak jak to miało miejsce podczas Diamond Cup w Atenach. W fitness sylwetkowym triumfowała Svetlana Fiskova, która mimo kategorii w której startuje, nie straciła wdzięku i urody i wygląda po prostu zjawiskowo!

Sylwia Taczała oraz Katarzyna Dudek przywiozą srebrny medal, który zdobyły w kategorii fitness sylwetkowe. W dość nowej kategorii wellness, startowały dwie Polki. Dagmara Dominiczak zdobyła III miejsce i schodząc ze sceny, trudno było jej ukryć łzy szczęścia. Patrząc na wyniki, zmiana kategorii u jednej z pań z atletycznego na wellness nie wyszła jej na dobre... W kategorii fitness atletyczne, które nie jest aż tak licznie obsadzone- Aleksandra Krzyworzeska dostała się do finału i zdobyła ostatecznie V miejsce.

Nasza bikiniara- Paula Mocior zdobyła brązowy medal i również nie kryła swojego szczęścia i zadowolenia. Było to doskonałe zakończenie jej sezonu, podczas którego mogliśmy oglądać ją wielokrotnie na scenie. Katarzyna Dmochewicz zajęła V miejsce,a Justyna Wolny miejsce VI. Piękne podopieczne Grzegorza Kępy- Magdalena Omarska, Żaneta Szlęzak oraz Oliwia Mojsiej dostały się do półfinału, jednak ostatecznie na tym się skończyło. Szkoda. Reszta zawodniczek, które przyjechały do Francji i liczyły co najmniej na TOP 3 niestety odpadła już na początku.

Były to ostatnie zawody w tym sezonie. Jesteśmy ciekawi kogo zobaczymy w przyszłym roku, kto wróci po przerwie a kto uzna, że jednak pora zmienić dyscyplinę…

Jeżeli jesteście w posiadaniu jakiejś ciekawej informacji, filmu lub zdjęć z branży fitness albo chcecie udzielić nam wywiadu napiszcie do nas: [email protected]

Komentarze (0)