SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualizacja!!TU PYTAMY O SPALACZE TŁUSZCZU - TYLKO Z ANKIETA -STR 1

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 502747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1976
Koniu - wiem że ze mną już nie gadasz xD ale mimo to zaryzykuje :P - czy możesz polecić wapń jakiś z apteki w kapsach? bo tran łykam i dziś magnez+wit B6 kupiłem na uzupełnienie diety do tego łykam jeszcze vigor (witaminki xD) i odnovit(na stawy)

PS: jak miałem naderwany staw skokowy to w celu lepszego zrostu stawu wpieprzałem mielone w młynku do kawy wyparzone skorupki jaj :] lekarz mi kazał tak robić, mówił że w ch** wapnia ma ale jak by coś lepszego było w tabletkach to wolał bym raczej :P jeśli nie - powróce do skorup

pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Ładnie go męczysz.
Kup ze Zdrowitu.

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42
Koniu-niewiem dlaczego skasowałeś mój post:spalacze tłuszczu dla astmatyka? W każdym razie mam prośbę czy mógłybś mi coś dobrego polecić. Głównie zależy mi na uracie kilku centymetrów w pasie. Diete staram się trzymać ale moja praca nie pozwala mi na regularne ćwiczenia(np. w jednym tyg.jestem na aerobiku 3 razy a potem mam wyjazd i 1,5-2 tygodnie przerwy). Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 179
Część podanych tu specyfików działa na zasadzie termogenezy, czyli żeby podnieść temperature i człowiek się wypocił. Co mam zrobić, jeśli mam taki metabolizm ,ze mi nei trzeba żadnego dopalacza , żebym podczas treningu spociła się jak świnia. Taka fizjologia- czy byłam grubsza, czy szczuplejsza, jestem cała mokra już w 5 min po intensywnych aerobach. Jaki więc środek mogłabym brać, zeby pomagał mi spalać tłuszcz (nie mogę się go pozbyć z ud) na jakiejś innej zasadzie? Może być pobudzający antyzasypiający itd.Myślałam o chorurgicznym odsysaniu, ale naoglądałam się galerii na forach i stwierdzam, że te zabiegi zniekształcają damską figurę, Po odessaniu nogi tracą kształty i są jak chłopskie kołki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1190 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18110
Witam wszystkich na forum
to jest mój pierwszy post :)

Za 2 tygodnie kończe opakowanie DymaBurna Xtreme narazie jest dobrze straciłem około 3 kilo wagi i przy moich 182 cm waże już 76 kg (jestem piłkarzem ,także nie piszcie ,że nie mam z czego spalać ,bo brzuszek jest)

Dieta to ogólnie rano owsiana ,potem normalny domowy obiad (w mniejszych ilosciach)
wieczór jakaś rybka czy warzywka.Bez alko ,słodyczy i fast food.

Aktywność fizyczna 3 razy tygodniowo trening , 3 razy lub 4 siłownia + bieganie .

Problem:
Chcę zrobić formę na lato i przygotować się do nowego sezonu piłkarskiego
więc chcę zakupić nowy spalacz (w miare ograniczone fundusze) grupę zacieśniłem d 3:
-Venom
-Tight Hardcore
-Scorch

Co z tej grupy najbardziej polecacie ? Mnie najbardziej podoba się Scorch bo tańszy i na długo wystarczy . Jakie są wasze opinie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ja to najbardziej polecam nabrać jakiejś masy mięsniowej.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1190 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18110
Napisałem ,że jestem piłkarzem ,a dokładniej gram na bramce ,więc muszę latać na bramce a z brzuchem jest ciężej ,ale wiedziałem ,że ktoś się doczepi zrozumcie ,że nie każdy tutaj jest koxem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
A kto tu jest "koxem"? Mówimy tylko o prawidłowej sylwetce. Myślę, że masa mięśniowa pomoże Ci w grze, bo przynajmniej może nie wlecisz z piłką do bramki .

Jeśli nie masz w ogóle masy mięśniowej, to bardzo trudno będzie Ci w ogóle schudnąć. Dzięki pracy mięśni spala się najwięcej kalorii, a jak ich nie masz, to jest to trudne do wykonania. Poza tym jeśli nabierzesz trochę mięśni, to będziesz miał więcej siły, a co za tym idzie będzie Ci lżej na bramce. Sylwetka nabierze prawidłowych kształtów i brzuch już nie będzie tak przeszkadzał.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1190 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18110
-Venom
-Tight Hardcore
-Scorch

co wybrać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 55
ja to bym ci radził zmienić diete na cos bardziej rozbudowanego. zajrzyj do działu z dietami. spalacz nie bedzie do tego potrzebny tylko troche silnej woli.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilogramów dużo za dużo. Proszę o pomoc.

Następny temat

Ostrowia wpc - pytanie

WHEY premium