SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Moja siłownia to nie karuzela fikcji, wchodzę na cykl, dziś podlegam abolicji.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2174593

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 120 Napisanych postów 8068 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42786
DreamEvil
psychologicznie to jest kwestia bardoz personalna. Ale ta sama osoba przebywając w różnych otoczeniach będzie się zachowywała mniej/bardziej dojrzale, bo to otoczenie będzie od niej wymagało mniej lub więcej wysiłku
A urodzenie się 1 stycznia 97 zamiast 31 grudnia 96 zmienia otoczenie całkowicie, więc i zachowania danej osoby


Ciekawy temat i masz mniejwiecej racje ale czaem rocznik urodozny 96 moze byc dojrzalszy od tego z 92 np wlasnie zaleznie od otoczenia , miejsca itd itp jest w chuy czynnnikow bardzo rozlegly temat xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6770 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26158
Ale ja się np urodzilem w 98 roku i to pod koniec i to ze bylem w klasie z ludźmi w moim wieku żadnej roli nie odegralo, bo wuchowywalem się w środowisku osob 3-4 lata starszych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294223
Dream otoczenie jest nie zmienne to szerokie pojęcie, środowisko owszem

Zmienia się tylko grupa rówieśnicza szkolna
przecież to losowe jest, tak jak to gdzie mieszkasz w wieku młodzieńczym. Z dnia na dzień możesz gdzie indziej
Każdy posiada wiele grup społecznych bliższych i dalszych i wiadomo różne zachowania są, mniej oficjalne bardziej, spontaniczne itp. ale co ma do tego wiek ( jest chyba najmniej ważnym czynnikiem rekrutującym ) chyba że mówimy o formalnych grupach jak. np. szkolna własnie, ale i tak szkolna klasowa, która nie musi być bliską grupą społeczną

Tu na forum jakoś o wiek nikt nie pyta ;D nie ma on znaczenia


Zmieniony przez - popuri w dniu 2015-08-16 13:50:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 120 Napisanych postów 8068 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42786
Bo tak naprawde masz świętą racje ja zn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 120 Napisanych postów 8068 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42786
znam duzo osobo tutaj odemnie z miescini z ktorymi gadam na codzien chociaz troche i przedzialy wiekowe sa od 14 - 40paru lat i widac roznice pozniej u mnie jeszcze dochodzi ta roznica ze kazdy jest prawie innej rasy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 120 Napisanych postów 8068 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42786
I tak jak mowi popuri z akzdym rozmawiam w inny sposob ale ze ich znam tyo wiem z kim moge na jakim poziomie rozmawiac >P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294223
No bo jak mówię są różne grupy :
formalne - szkoła, wojsko, jakieś tam partie gdzie masz wymogi i trzeba się dostosować do norm

nieformalne - jakieś grupy koleżeńskie, SPAM np.

No i w każdym inne zachowania wiadomo :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2440 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 16437
U mnie próg punktowy był o dziwo mały w tym roku było to 168,5pkt, ja miałem 191pkt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Co tu sie wyprawia?

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Co tam slychac ozzy, dalej pracujesz?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta

Następny temat

Czy taka dieta mi wystarczy na nabranie masy mięśniowej ?

WHEY premium