SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Moja siłownia to nie karuzela fikcji, wchodzę na cykl, dziś podlegam abolicji.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2168243

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
Dzisiaj usłyszałam od znajomego ,(który nie trenuje) żeby już nie ćwiczyć, bo wyglądam "paskudnie", a ręce nie dość, że mam już takie "suche", to w dodatku umięśnione jak "chłop". Dodatkowo usłyszałam, że źle wyglądam ogółem. Wyglądam na "bardzo zmęczoną", bo "źle jem".

Jak odparłam na te słowa, to usłyszałam, że "nie przyjmuję do siebie ŻADNYCH słów krytyki i ta rozmowa na dłuższą metę nie ma sensu", więc powiedziałam "masz rację, rzeczywiście nie ma sensu" i poszłam sobie dalej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tez. Nie gadam z takimi. CZESIEK WYRAZY WSPOLCZUCIA STARY, TRZYMAJ SIE! :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cams, tak na prawde to nie jest ci przykro i tylko tak mówisz!



Seven, piszą ze sie cała odkrylas, a tu tylko kawalek biodra ;/

Ale jakos na awatarze lepiej :D te kolory bardziej stonowane, albo mi sie w oczach p******i
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1842 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14798
Nie prawda :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Seven, jak ktos ma 28 w bicku, to dla niego wygladasz jak chlop moze ja widze kruszynke, ktora widac ze cwiczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi to sie podoba to, ze seven wie ze jest ładna i to pokazuje :P


I o tobie cams tez mowilem ze jestes ładna, tylko czasami za mocno sie malujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja p******e, wiecej nie pije
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hahahahaha podrywacz pijany przyszedl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6770 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26158
rozj**ales auto bo piles czy pijesz bo rozj**ales auto?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
Czesiek, odkryłam swego fejsa :D a barki masz 2 strony wcześniej
Dzięki za miłe słowa, a co do malowania się, to robię to raz na ruski rok, bo nie mam takiej potrzeby :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta

Następny temat

Czy taka dieta mi wystarczy na nabranie masy mięśniowej ?

WHEY premium