SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Moja siłownia to nie karuzela fikcji, wchodzę na cykl, dziś podlegam abolicji.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2163919

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155424
Dzieki xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Bro załóżmy że uda mi się wytrwać na tym kierunku i zrobię te studia to naturalnie, że będę robił jakieś szkolenia, zapiszę się na kursy językowe też, jak już będę zmuszony robić na etacie to już lepiej za więcej niż mniej xD, ale dążyć chcę do własnego biznesu czy zrobię te studia czy jak się nie uda to i tak będę dążył do celu,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
GZ1948
Tanq biedne zycie?
wszystkie knajpy juz odwiedził xD



ty za to jestes krulem zycia 6 dni w tyg w korpo nawet w dzien zmarłych
nie rub sie dupny BRO xDDDDDD

bo zaraz bedziesz liczony co zes osiagnał w zyciu hehehehhee




Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2018-11-04 19:40:21


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
w robocie maja ze mnie kilka osob lacha xD
z moich 2 wybuchów xD

sie smiali ze nie mozna sie nawet spytac co jem o nalesniki i wogle xD
sie smial typ ze sie nawet nie pytaj (mnie) co jem xDDDDD

i ze "ja ci do talerza nie zagladam ani sie nie pytam co jadłes na obiad xD"
i tma rzucił moim textami gadał to innym ludziom hehe
zeby lepiej nie pytali

az sam sie usmiałem xD


Zmieniony przez - GZ1948 w dniu 2018-11-04 20:03:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155424
Jasne tanq podstawa wlasnie isc do celu a jak takim jest twoj biznes to staraj sie, proste. Jeden i drugi nie zrozumial o co mi chodzilo ale hui w to

Do "krula zycia" mi troche brakuje jeszcze xD a w dzien zmarlych to byl moj wybor ze poszedlem do roboty a nie ze musialem a pof sie z korpo smiejesz ale jak sie troche jeszcze doedukuje i rozwine w tym kierunku to laske wyloze na robote i bede pracowal z domu albo gdzie bede chcial, teraz mam mozliwosc pracy zdalnej 3dni w miesiacu ale wyebane w to mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
a w gwoli ścisłości i podsumowania
Nadal uważam że moje życie jest bez sensu czy idę spać czy się budzę cały czas widzę ten zj**any obraz hoyowego życia
Po prostu uznałem że lepiej pracować lepiej zarabiać i spróbować się uczyć niż zamknać się w szafie i nic nie robić a tak zawsze moge uznac ze a p******e te studia i wgl zostaje tarzanem taki przykład

jak już gnić na tym świecie to kombinować a aktualnie to co robię przynajmniej w moim mniemaniu aktualnie jest najrozsądniejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155424
Moze byc prawda ze to co robisz teraz ma najwiekszy sens tak naprawde
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
nie smieje sie
z ta lopata w NL to tez tylko beke krencilem i cie troche wkvric chciałem xD
z korpo tez nie bo niby co w tym smiesznego ?xD

sam nic w zyciu nie osiagnalem wiec czemu mialbym sie z kogos smiac xD
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155424
RAZ musialem do lopaty pojsc bo sam bylem i ktos to musial zrobic a bez tego niedalbym rady robic dalej roboty i beka na 3 strony w spamie xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1016 Napisanych postów 57063 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1014344
zarty zartami hehe xD
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta

Następny temat

Czy taka dieta mi wystarczy na nabranie masy mięśniowej ?

WHEY premium