SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Moja siłownia to nie karuzela fikcji, wchodzę na cykl, dziś podlegam abolicji.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2173916

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
nic osobiście do niego nie mam, ale nie podoba mi się droga, którą poszedł w treningach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6770 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26158
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
czyli to, że w przeszłości trenował streeta, robił te wszystkie flagi, front levery i inne bajery, a poszedł w kulturystykę i to jeszcze tę najgorszą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6770 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26158
Hahahaha proszę Cię Iness miał sobie robic te flagi do konca zycia? Lepiej żeby robił to co mu zaj**iscie wychodzi i ma do tego gen, a najważniejsze ze to lubi. A poza tym on nie idzie w ekstremalną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6770 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26158
To tak jakby powiedziec ze jest głupi bo nie został przy sportach walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
ale co ty ode mnie chcesz? napisałam, że mi się nie podoba to i tyle

tak, mógłby sobie robić streeta do końca życia, bo w streecie jest tyle elementów zaawansowanych, że mogłoby mu nawet tego życia nie starczyć, żeby się ich wszystkich nauczyć, ale niech robi co uważa, nie mój interes, wypowiedziałam się czemu mi się jego droga nie podoba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6770 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26158
No nie wiem każdy ma inne cele ja wybralbym to samo, jesli uważasz ze lepiej robic sobie jakies elementy z tego streeta niz być jednym z lepszych a może najlepszym kulturysta na świecie to Twoja sprawa po prostu zdziwilo mnie ze go nie lubisz za to ze wybrał drogę ktora mu jest przeznaczona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
LOGICZNE ZE JAK KTOS LUBI A A NIE LUBI B TO ZMIANA Z A NA B MU SIE NIE BEDZIE PODOBAC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6770 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26158
No dobra ja lubię sw a on do 16 roku zycia trenowal sw i to ze przestał znaczy ze mam go nie lubić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
ale gdzie napisałam, że go nie lubię? powiedziała, że nie podoba mi się drogą, którą wybrał
zresztą czytając twój post z porównaniem do sztuk walki to widzę, że problem z czytaniem ze zrozumieniem masz, a szczególnie tych fragmentów, gdzie ktoś wypowiada swoje zdanie, a nie hejtuje
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta

Następny temat

Czy taka dieta mi wystarczy na nabranie masy mięśniowej ?

WHEY premium