SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Moja siłownia to nie karuzela fikcji, wchodzę na cykl, dziś podlegam abolicji.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2160802

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469


mrau

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
cudowna fu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiedziałem, że piłka doceni uliczny kunszt tamtego profilu


Zmieniony przez - MaksymS w dniu 2015-07-18 14:45:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
ja nie mogę co za typa dziś widziałem na siłce, tank top, spodenki under armour - co chwila top do góry i przeglądał w lustrze swój abs, wszystko pięknie gdyby nie wiosłował 40kg i nie miał w łapie na oko 32 a w udzie 48

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
40? k***a, tyle co ja 2 lata temu:D

ale jakbyś to napisał Ozzyemu to by ci powiedział, że cieżar nie ma znaczenia w budowaniu x)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bo taka jest prawda i sam to miałem napisać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
ch** z ciężarem, ale jeżeli ja wyglądam jak chodząca anoreksja i nigdy bym nie ćwiczył to nie chodzę po siłowni i ciągle koszulka do góry i do lustra...

nawet jak bym wyglądał jak robert piotrkowicz to tak bym nie robił

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No tego nie komentuję, odnosiłem się tylko do komentarza Iness
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
ja się nie znam na kulturystyce i się nią nie interesuję, ale nie neguję, że tak właśnie jest, po prostu nie moja działka

ja lubię nap*****lać ciężary od października dużo wydatków mnie czeka, 120zł kb + 100zł siłka miesięcznie + szkoła językowa :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
kup sobie u mnie karnet "all incluziv" k***a będziesz miała sztuki walki, siłkę, crossfit, fitness i saunę za 150zł miech :D

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta

Następny temat

Czy taka dieta mi wystarczy na nabranie masy mięśniowej ?

WHEY premium