SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Moja siłownia to nie karuzela fikcji, wchodzę na cykl, dziś podlegam abolicji.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2163021

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1842 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14798
Skelque ty już zdawałas ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
Cześć cams, :)

Egzamin mam za sobą już jakiś czas, jeżdżę dość często, ostatnio nawet flaka w Łodzi złapałam, bałam się, że do Wawy nie wrócę. : D

Dla nich to zarobek jak nie zdasz, więc za wszelką cenę chcą Ci udowodnić, nie nie umiesz jeździć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1842 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14798
Ja po maturze będę robić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
Ja uznałam, że im szybciej tym lepiej. : ) Powodzenia w takim razie. Miały wejść te pokręcone zasady, wolałam po "staremu" zdawać. W ogóle to jest świetna umiejętność, bardzo się przydaje. a tak na marginesie, to uwielbiam prowadzić, polecam. ^^

Cams, z czego zdajesz maturke?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Ja szybko robię i za miesiąc do pracy

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Znaczy za granicę, bo tutaj to legalnie nawet godziny nie przepracuję

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1842 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14798
a kiedy robiłas?
ja mogłam dopiero w sierpniu ale obóz miałam i teraz się szkoła zaczęła a ja ciągle rehabilitacje mam , treningi, matura także cięzko byłby to wszystko pogodzić. Na spokojnie potem sobie zrobię :D

biologia, chemia, ang :O
a Ty?


Ozzy Ty też matura w tym roku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
Zaczęłam w sierpniu, zdałam w październiku. Żałuję, że nie wyrobiłam się w wakacje, bo to niestety trochę czasu zajmuję, więc rozumiem, że czekasz z tym do matury.

Ambitnie, ja podobnie. :)
Biol, chemia i matma. Niby angielski mam na rozszerzeniu w LO, ale… ja nie jestem mocna jeśli chodzi o języki, nie chce się dodatkowo stresować, tym bardziej, że nie potrzebuję z tego matury. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Ja zdaje z rozszerzonych angielski albo angielski i niemiecki

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
Idę pograć trochę na klawiszach, trzymajta się. :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta

Następny temat

Czy taka dieta mi wystarczy na nabranie masy mięśniowej ?

WHEY premium