SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Moja siłownia to nie karuzela fikcji, wchodzę na cykl, dziś podlegam abolicji.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2163758

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
nie ma za co, slow runnerem zdecydowanie nie jesteś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
f3dorr
znaczy na zero tak jak do Dream zrobil xD


polecam krem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
ze co smaruje kremem i wlosy wypadaja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
przecież ja mu to już pisałam pare miesięcy temu dobre, o kremach do depilacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
teraz będzie udawał, że nie wie o co cho
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
no pamietaj jak dzis Basia spokojnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
Ja uzywam tego kremu do depilacji nóg. Tubka starcza mi na dwa razy, czyli dwa razy obsmarowaniu obu nóg. Nogi po uzyciu tego kremu są gładziutkie, są super, jednak efekt u mnie utrzymuje się 1 dzień, na drugi dzień już niesety włosy odrastają i po przejechaniu ręką po takiej łydce ma się wrażenie, ze gładzi sie szczote ryżową... Jesli nie ma sie faceta, to mozna uzywac i te wloski odrastajace na drugi dzien i nawet po wielu dniach nie widac az tak bardzo, tylko jak sie przejedzie reka, poprostu wlosy sa rowniutko przyciete...Jednak jak ma się faceta, i chce sie by facet gladzil cgladziutka noge, to mozna zapomniec, bo można dopiero uzyc tego kremu za 3 dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
kupujesz krem, nakładasz na suche nogi, odczekujesz 10 minut i zdejmujesz tkaą jakby szpatułą i one złażą jak poj**ane. przy 1 goleniu zużyłem 2 tubki kremu xD ale teraz starcza jedna na 2 golenia, a kosztuje chyba 6 plnów polskich. Potem i tak jakieś resztki trzeba maszynką dogolić, ale to i tak mniej pracy niż przy goleniu mordy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
pff, poczułam się urażona
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta

Następny temat

Czy taka dieta mi wystarczy na nabranie masy mięśniowej ?

WHEY premium