SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Moja siłownia to nie karuzela fikcji, wchodzę na cykl, dziś podlegam abolicji.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2162079

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1842 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14798
Trener mi powiedział, ze schudłam YOLO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6770 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26158
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1842 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14798
Dobrze
Wczesniej mi powiedział, a ważyłam tyle samo co teraz .. Ze mam duze obciążenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6770 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26158
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6770 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26158
znowu wypiske telefonem robie dobrze ze dzis malo do pisania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1842 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14798
Nie no w sumie nawet dalikatnie to przekazał .. Kiedys był bardziej bezpośredni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6770 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26158
ja miałem kiedys takiego trenera jak jeszcze siedzialem w innym sporcie i chodzilem do 1 klasy podstawowki. teraz jak slysze ze jakis zawodnik obraza sie na trenera bo go delikatnie obraził to mi sie smiać chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6770 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26158
a poza tym teraz jakby tak ktos w taki sposob zwracal sie do dzieci z podstawowki jak do mnie w 1 klasie to by pewnie był na to specjalny reportaż w uwadze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
mój brat chodził na kickboxing i miał trenera który kiedyś walczył w MMA sporo, często sparował z podopiecznymi i cieszył się jak dostał jakiś mocniejszy cios

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6770 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26158
ostatnio na obozie na egzaminie bil sie z nami ziomek ktory mial naszą grupe na obozie i jest instruktorem muay thai nie patrzył na wiek tylko ładowal wszystkich ja akurat przetrwalem bo widzial ze sie chce bic ale jednego chlopaczka łamał tak ze go we dwoch potem do nastepnego przeciwnika niesli
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta

Następny temat

Czy taka dieta mi wystarczy na nabranie masy mięśniowej ?

WHEY premium