SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Moja siłownia to nie karuzela fikcji, wchodzę na cykl, dziś podlegam abolicji.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2159719

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W domku mieszka, tam nie ma, ale w nl kazdym markecie jest wi fi. Kilka razy z nim gadalem juz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
ok, spróbuję tak zrobić fedor, do tej pory patrzyłam się przed siebie
mam tylko nadzieję, że nie będę przez zadzieranie łba w górę lordotyzować się w lędźwiowym zbytnio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Iness. Ulozenie sztangi nizej, lokcie pod sztange, malpi chwyt i po prostu skupialem sie, zeby tego nie robic. Ja nagrywam po prostu serie jak robie, zeby korygowac, ale zapytaj popuriego, bo ja pewnie sie myle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
wypnij tylek tez do tylu no, cenne rady od wujka fedroa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
mnie tak dupsko boli 2 dni po nogach ze tyle, wykroki niszcza xD#
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czasem jak bylem na dole, to robilem zatrzymanie i powoli cofalem tulow do tylu, ale lydki nie wytrzymywaly, wiec moze wzmocnic lydki... nie wiem, iness, to co ja pisze to tylko moje przypuszczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O cofaniu biodra nie pisze, bo to wiadome
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
Raczej ułożenie sztangi wyżej, tego jestem pewna, patrzyłam na kanałach zagranicznych trenerów, popuri też tak mi powiedział wczoraj (chociaż patrząc na jego filmiki to ja go za eksperta techniki nie uważam, ale sie wypowiedzial to sie wypowiedzial)

Fedor tak sam se dupe wypnij i jeszcze ci się bardziej lordoza zrobi, thanks a lot man but... no

Maks to tak własnie ja robię - poprawiam się jak jestem na dole i wstaję - jest ciężej, ale działało dzisiaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wyzej? Mi sie wydawalo ze nizej wlasnie, ale skoro tak... no ja wole nizej sztange klasc w kazdym badz razie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta

Następny temat

Czy taka dieta mi wystarczy na nabranie masy mięśniowej ?

WHEY premium