SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Moja siłownia to nie karuzela fikcji, wchodzę na cykl, dziś podlegam abolicji.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2173200

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
https://www.sfd.pl/[BLOG]_O_pierwszej_świni_która_spojrzała_w_niebo-t1104310.html 

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
nie spodziewałam sie że tak wyglądasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
w sensie?

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chyba masz ten sam problem z lydkami co ja :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
mam wrażenie, że prawie 0 masy mięśniowej dorzuciłeś, zalałeś się dużo bardziej niż myślałam, bo pamiętam jak po ostatniej redu po której schudłeś chyba kilkanaście kg mówiłeś, że już więcej tak agresywnie nie będziesz masował, żeby właśnie nie nałapać fatu, a tutaj widzę, że nałapałeś i tak sporo (mniej niż rok temu, no ale spodziewałam się lepszego mięsa choćby, którego mało widzę)

to nie jest hejt, ale zdziwiłam się po prostu, że tak to teraz u ciebie wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
no tak się życie potoczyło że do pewnego momentu kontrolowałem masę a potem ani diety ani porządnych treningów a w grudniu stwierdziłem że "co se przytyje to se schudne

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
nie żebym się bronił ale może po zdjęciach tego nie widać ale:
ważę 7kg więcej niż rok temu mając 3cm w pasie mniej
plecy i klatka poszły do przodu
bicek +2cm
reszta minimalnie

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
czyli: "co się polepszy, to sie popieprzy"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nogi tak jakby w miejscu staly reszte ciezko ocenic po tych zdj ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
siła mi trochę poszła na plus, nie tyle co chciałem ale lepszy rydz niż nic zdaję sobie sprawę że jestem w lesie ale teraz się pilnuje. Przy 190cm i tak ciężko zauważyć dodatkowe kg, dopiero po 2 latach widać jakieś zmiany realne.
@Cześku w nogach tylko +2cm ale już nie zamierzam ich masować, skupiam się tylko na górze przy następnej masie

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta

Następny temat

Czy taka dieta mi wystarczy na nabranie masy mięśniowej ?

WHEY premium