SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Moja siłownia to nie karuzela fikcji, wchodzę na cykl, dziś podlegam abolicji.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2158327

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
Zależy jeszcze o jakiej jednostce mówimy - Ci na górze to mają dobrze, władzy jest wygodnie gdy ludzie są głupi, bo takimi dużo prościej sterować i manipulować, ale to jest chyba oczywiste.

System jest jaki jest - jeśli tego nie zaakceptujesz i nie będziesz postępował zgodnie ze schematami (z góry narzuconymi, na które nie masz wpływu), to nie będziesz funkcjonował w społeczeństwie. A jest to jednak potrzebne, jesteśmy w końcu istotami społecznymi, a nie samotnymi wilkami.
Są na szczęście rzeczy na które mamy jeszcze wpływ, wymaga to odrobinę wysiłku i własnego myślenia, ale warto inwestować w samego siebie i nie poddawać się "fali". Ci ludzie, którzy mają swój kręgosłup moralny, przemyślenia, ideały, są to swojego rodzaju indywidualności - które tak jak mówisz system chce wytępić. Grunt to robić i myśleć swoje, a jednocześnie nie dać się skreślić przez społeczeństwo - tak, żeby dało się jednak jakoś tam w nim funkcjonować.

Kurde ja to nie wiem jak to jest z niektórymi laskami, że takie biusty przy takim niskim bfie mają. Pomijam te po operacjach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
p******e takie obracanie sie w społeczeństwie ;)

Mam odmienne myslenie, nie szukam akceptacji, zadaje sie z tymi z którymi chce, a nie musze ;)

Lepsza grupa wilków niż stado baranów ;)



Takie laski mają na starcie łatwiej :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U ciebie troche skąpiej, fakt

Kto ci robił zdjęcie napinki pleców?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
Ja też się obracam gdzie i z kim chcę. Po prostu pewnych rzeczy choćbym stanęła na rzęsach to nie zmienię, więc je akceptuje, dla mnie to proste. Skupiam się na tym co mogę zmieniać, zamiast denerwować się.

Stanęłam w nie tej kolejce po cycki, ale i tak mogło być gorzej, nie narzekam

A co?


Zmieniony przez - Skelque w dniu 2016-03-18 00:34:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja nie zaakceptuje czegos z czym sie nie zgadzam ;)


Tyłkiem nadrobisz ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak po prostu pytam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
Rozumiem, nikt Ci nie każe. Niegrzeczny buntownik, nono.

Z tyłkiem to jest fajnie, bo to idzie zrobić bez ingerencji operacyjnych.

A zdjęcie to samowyzwalacz w laptopie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Troche taktycznie złe miejsce na takie zdjęcia :D

Chyba ze sama w domu byłaś, albo zamknelas sie :D

Ja bez gaci nie stałbym przed drzwiami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
Przecież majtki miałam na sobie, pf :D Po za tym byłam wtedy sama.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
(to są drzwi wejściowe tak w ogóle, wchodzi listonosz a tu zonk )
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta

Następny temat

Czy taka dieta mi wystarczy na nabranie masy mięśniowej ?

WHEY premium