SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Moja siłownia to nie karuzela fikcji, wchodzę na cykl, dziś podlegam abolicji.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2162111

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Ozzy żyjesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Martwiłem się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
No a o mnie to się nie martwiłeś, pff
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ty za dobrze gotujesz, żeby mogło ci się coś stać
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
Ale to były wyjątkowe dni, gdzie nie chcieli mnie dopuścić do kuchni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jak tam było? opowiedz coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
Ja uwielbiam tego typu życie - latam cały dzień, cały czas coś, z jednej strony zajmuję się dziećmi (wycieczki rowerowe, zajęcia na wodzie, orliku itd) z drugiej strony jakieś tam sprawy "organizacyjne" (zawieźć, odwieźć), po czym 10 minut później NA JUŻ muszę kupić kabel do xboxa, którego zapominam nazwy, a telefon właśnie odmówił mi współpracy. Dzieciaki jak to dzieciaki, jedne bardziej problemowe, jedne mniej, ale przywiązały się do mnie i przykro im było, że wyjazd się skończył. Nigdy mnie tylu ludzi nie przytulało na raz. To miłe. :)

Kadra była super, poznałam świetnych ludziach, o 2 w nocy zatrzymała nas policja, raz jechaliśmy pod prąd, mnóstwo śmiechu, dowicpkowania i temu podobnych.

W końcu trochę poszalałam i poprzebywałam z ludźmi, nawet nie zdawałam sobie sprawy jak bardzo mi tego brakowało...

Teraz wróciłam to odsypiam, bo bardzo mało tam spałam. Jedzenie paskudne, ale chyba już taki urok takich wyjazdów, więc kalorie musiałam ponadrabiać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A, no to spoko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
A Ty jak tam Maks, "zadomowiłeś" się na obcej ziemi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak, wszystko się układa :) teraz byłem w sobotę z wizytą w Polsce
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta

Następny temat

Czy taka dieta mi wystarczy na nabranie masy mięśniowej ?

WHEY premium