SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Moja siłownia to nie karuzela fikcji, wchodzę na cykl, dziś podlegam abolicji.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2164219

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 16080 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51904
suple zamowione glownie Beta alanine chciałem ale wziałem odrazu tez witaminy bo sie konczą
i magnez juz na zapas xD

w sierpniu ruszam z masa poki co redukcja xD
pamietam poczatki redukcji jak mi ciezko było bez syfiastego zarcia juz tysiac wymowek by cos zjesc raz nawet uległem pamieatm po 1 tyg i sie nawdupiałem słodkiego ale potem juz sztywno trzymałem miske xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
No to wypadałoby się zastanowić broz bo lipa jak spyrdoli, a skoro tyle z nią jesteś to raczej Ci zależy xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Pov3r
suple zamowione glownie Beta alanine chciałem ale wziałem odrazu tez witaminy bo sie konczą
i magnez juz na zapas xD

w sierpniu ruszam z masa poki co redukcja xD
pamietam poczatki redukcji jak mi ciezko było bez syfiastego zarcia juz tysiac wymowek by cos zjesc raz nawet uległem pamieatm po 1 tyg i sie nawdupiałem słodkiego ale potem juz sztywno trzymałem miske xD


Ja przez kilka dni nic zdrowego nie zjadłem, a wczoraj jeszcze syfu oj**slem w hoy jak wróciłem do domu
Ale dziś już znowu sztywno, 2 tygodnie znów rygor bo potem chce lecieć dalej, więc trzeba się oczyścić xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
Z Czika juz mieliśmy wszystko ugadane od dłuższego czasu.wiec pierścionek to była tylko formalnoścnajpierw plażing.potem szama i na powrocie oświadczyny na klifie
1

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 16080 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51904
Ci powiem Tanq tez bym juz podjal syfiastego zarcia znacie mnie hehe slodkiego nie odmawiam hehe :D
choc z 2 strony szkoda mi "formy" obecnej to wszystko psuc ale wiadomo ze długo na czystej misce nie pociagne hehe




Zmieniony przez - Pov3r w dniu 2019-07-16 13:45:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 16080 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51904
nic trening zrobiony jakas drzemka dla lepszej regeneracji a i czas zleci którego mam w ciul xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155424
TanQer
No to wypadałoby się zastanowić broz bo lipa jak spyrdoli, a skoro tyle z nią jesteś to raczej Ci zależy xd


Spyrdolic moze zawsze i niezaleznie od pierscienia czy jego braku, wiec teoria lezy i kwiczy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
No dobra to se robta maoloaty co chceta xD bro

Pika romantyczny barbarzyńca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 16080 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51904
Robocop












Zmieniony przez - Pov3r w dniu 2019-07-16 21:03:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta

Następny temat

Czy taka dieta mi wystarczy na nabranie masy mięśniowej ?

WHEY premium