SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Moja siłownia to nie karuzela fikcji, wchodzę na cykl, dziś podlegam abolicji.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2158596

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
różni ludzie są jedni bardziej ekspresywni drudzy mniej

ważne by być dobrym w tym co się robi i nie robić z siebie Bóg wie kogo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6770 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26158
chyba ze jest sie dzikiem, wtedy mozna robic z siebie dzika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
mi niektórzy zarzucają że mam mnóstwo sprzeczności

czasem ubieram się jak dres, a czasem wbiję się w obcisłe

mam znajomych i kujonów-dziwaków i ekipę od ciężkiego wpyerdolu

lubię siłkę i znajomych którzy trenują tam ciężej ode mnie mogę wymienić na palcach jednej ręki, a mogę nie pójść bo chcę się 2h dłużej pouczyć

słucham rapu, czasami nawet prostackiego, ale jak najdzie mnie nastrój to muzyki klasycznej

mogę gadać sprośne dowcipy i przeklinać fhoooy żeby za chwilę zrobić wykład o kulisach ustalania polskich granic na Traktacie Wersalskim

część moich znajomych chciałaby żebym którejś ze stron się pozbył, dał się zaszufladkować tylko po jednej ale mam to w dvpie - właśnie przez to że robię to co chcę mam w sobie przekonanie, że z nikim (może poza Danem Bilzerianem) na życie bym się nie zamienił

peace, yo

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6770 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26158
ale Danem Bilzerianem sprzed dwoch zawałów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
jesli ktoś w ogole uważa że chciałby swoje życie zamienić na czyjeś inne to chyba ma powazny problem ze sobą

ja w gimnazjum miałam bardziej łatkę kujona, ale z drugiej strony potrafiłam tak pojechać chamsko nauczycielce od ang że się 2x popłakała i to nie ze śmiechu, więc też mam trochę dualną osobowość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6770 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26158
alee co ma bycie kujonem do jechania nauczycielowi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6770 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26158
Bozeeeee mam jednorazowke activlaba mass upa ale nie wiem jaki smak bo wszystko po rosyjsku co ja mam zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
spróbować, wtedy będziesz wiedział

tssss

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
gabrysw2
alee co ma bycie kujonem do jechania nauczycielowi?


bo kujon jest uważany za osobę która ma zawsze 5/6, jest grzeczna, ma co najmniej bdb zachowanie, pobożna i wgle ideał chodzacy anioł a jak mi obnizala zachowanie za to co robilam na lekcji a ja powiedziałam ze mi to obojetne i niech robi co chce no to raczj to do kujona nie pasowało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
e tam :D

miałem to samo, czerwone paski a zachowanie szkoda gadać


yebać stereotypy :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta

Następny temat

Czy taka dieta mi wystarczy na nabranie masy mięśniowej ?

WHEY premium