SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Moja siłownia to nie karuzela fikcji, wchodzę na cykl, dziś podlegam abolicji.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2175039

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Sevenload92
Dream, i co przez ten rok będziesz robił? Pracował i uczył się czy masz coś w zanadrzu jeszcze? (btw. kim tym chcesz być po tej medycynie?)



będę na fizjo. Jak zdam rok i się dostanę na medycynę na tej samej uczelni to mi odpiszą 90% przedmiotów i wtedy na 1 roku medycyny będę pracował. A jak się 2 raz nie dostanę to zostanę na fizjo.
A co do medycyny to będę się starał do mundurówki, więc będę najpierw lekarzem wojskowym ,a potem wykorzystam doświadczenie w zawodzie i będę się wciskał w jakąś medycynę sądową lub sportową, może rehabilitacja, jakiś klub sportowy czy coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
byłam na majcy, ale zmieniłam szkołę i jestem na biol-geo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
uwaga seven. na jakim byłem profilu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1842 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14798
a do jakiej szkoły chodzisz jeśli moge spytać ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko ze specjslizacje wybierasz dopiero na magistrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
MaksymS
Tylko ze specjslizacje wybierasz dopiero na magistrze


dlatego mam prawo mieć 3 alternatywy na ten moment
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
No to niezłe masz plany, w sumie bardzo dobre.

Ja chciałam na tego spedytora iść, ale chyba nie dla mnie jest siedzenie ze słuchawkami i gadanie przez pół dnia. Muszę to rozważyć żeby potem nie żałować


Dream, na pewno nie byłeś na biol, bo coś pamiętam, że na korki chodziłeś


Cams - najpierw 3, teraz 12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ja p******e, jeszcze z jednego miasta. To może ja jeszcze na UJ się na szybko przepiszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1842 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14798
zapraszam do Krakowa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brzmi jakbys chciala.mu wp******ic
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta

Następny temat

Czy taka dieta mi wystarczy na nabranie masy mięśniowej ?

WHEY premium