SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Moja siłownia to nie karuzela fikcji, wchodzę na cykl, dziś podlegam abolicji.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2174929

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
Sory Rafał...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Ciekawe czy dalej bedziesz ja wolal jak przyjdzie ci na trstwie wioslowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
O tym nie pomyślałem

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra... Nie lubie was znowu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
Bez przesady, aż tak źle nie będzie chyba Jakby co mogę za balast robić, o.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Mam rozdupconą nogę od czwartku;/ . A wczoraj rozdupcyłem drugą :D . Ale cardio trzeba jakoś kręcić od jutra . Wczoraj stałem sie bohaterem własnego samochodu . Jakiś gość pod sklepem siedział se w samochodzie i stał przede mną . odstęp 80 cm . I bałwan nie poczuł że mu do tyłu samochód zjeżdża a siedział z dziewczyną . Krzyknąłem ale nie słyszał dalej krzyknąłem ale nie słyszał . Był już w odległości 15-20 cm i se myśle nie ma ciula ręką go nie zatrzymam bo się nie wcisnę miedzy samochody . To Wpier**lilem kolano między zderzaki i samochód się zatrzymał . I j**udu w dach gościowi i wtedy on wychodzi , młody koleś i mówi : ojej nie widziałem . Zagląda miedzy samochody widzi moje zgniecione kolano i pyta mic nie puknąłem a ja k***a z zaciśniętymi zębami nie ku**a ale kolano mi zgniotłeś . A ten ani przepraszam ani kurde jakos żeby szybko odjecha to stoi i patrzy jak mi sie kolano zgniata ... xD Mówię do niego ciesz się zę na mnie trafiłeś bo inny od razu by Ci narobił wkoło d*py. .


Zmieniony przez - pborek w dniu 2016-05-15 09:44:43

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmmm...

Glupio zrobiles:d

Trzeba bylo jeszcze z nim herbatke wypic z noga miedzy samohodami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
Uuu słabo... Współczuję, bo sama nie dawno byłam połamana. Ale nic dziwnego, że koleś nie zauważył, w końcu z laską był u boku, tak to działa niestety, ten nasz urok

Na marne nie poszło, bo auto całe. Co nie zmienia faktu, że ja nóg bym nie wciskała nigdzie, mimo, ze uwielbiam moje auto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja niestety nie mam az takiej kultury osobistej w takich sytuacjach jak borek

U mnie pewnie by to inaczej wygladalo

(koles wychodzi z samochodu)
- co sie stalo?
- k***a czlowieku noge mi miazdzysz, sp*****laj z tym szerszeniem!!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta

Następny temat

Czy taka dieta mi wystarczy na nabranie masy mięśniowej ?

WHEY premium