SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Moja siłownia to nie karuzela fikcji, wchodzę na cykl, dziś podlegam abolicji.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2160061

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8063 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42751
Jak można dokładać 10 kg co tydzień? Jakaś lepsza suplementacja czy obniżyłeś ciężar zaczynając plan do 50%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8063 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42751
julcziik
gdzie lody w takim okresie, jeszcze się przeziębi chłopak
siema tak poza tym


A ja sobie jem , wogóle Polacy coś cieplutko chodzą ja to z Hiszpanii przyleciałem i ubieram sie skąpie wcale nie ejst tak źle w bluzie przy 8 stopniach nocą jak sie idzie z psem Trza sie hartować xD


Zmieniony przez - kacper95 w dniu 2015-10-03 11:58:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
No zacząłem sobie tam od 80kg chyba i dodaje 10kg co tydzień :P

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Przed każdym planem obniżam mocno ciężar, inaczej nie miałoby to sensu

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8063 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42751
No pewnie dlatego pytam hehe :) Wczoraj była u mnie ( tzw u siostry w domu ) aptekarka znajoma hehe pogadaliśmy sobie , mają samego teścia i mete , i przy okazji wspomne że opowiadała jak jeden aptekarz wypisał na jej koleżanki z pracy imie i nazwisko sobie metke i jeszcze później udawał jaka beka Przyłapali gościa xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Ja bym na dodatkowe suple wskoczył jakbym miał za darmo

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8063 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42751
OzzyMG
Ja bym na dodatkowe suple wskoczył jakbym miał za darmo


Jakby sie dało to brałbym kurna ten salbutamol , słabszy odpowiednik clenbuterola , niezakazany środek , kosztuje na recepte 3.20 zł jest w dodatku w syropie hehe ( recepte moge dostać bo mam tą astme tak xD ) , sprzedawałbym to w Hiszpanii po 50 euro krva byłby interes haha

Ja chciałbym wejść jak kiedyś już na sucho nie da rady ale będzie to bardziej experymentalne doświadczenie niż wpyerdalanie tego wszystkiego jak ryżu z kurczakiem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
W syropie nikt by i tak nie brał chyba że idiota bo tam pełno cukru

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8063 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42751
Słuchaj Ozzy a interesy na kim sie robi? Na d****ach.. myślałem że już to wiedziałeś ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8063 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42751
no albo na wyzysku tak jak wszystkie sławne koncerny
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta

Następny temat

Czy taka dieta mi wystarczy na nabranie masy mięśniowej ?

WHEY premium