SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Moja siłownia to nie karuzela fikcji, wchodzę na cykl, dziś podlegam abolicji.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2161714

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
idąc na siłownie przechodzę obok takiego mini studio jakiejś tam babeczki od boksu i jak widze jak ona trenuje te ciosy to aż mi dech zapiera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
to pomyśl sobie jak fajnie by było jeszcze dołożyć kopnięcia, łokcie i kolana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
ja ostatnio zajawke na treningi pływackie złapałam, aczkolwiek ja ucząca się pływania delfinem to jakiś kabaret, dziwie się, że ten facet nie śmieje się na cały basen ze mnie xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
ach tyle jest rzeczy których bym chciała jeszcze spróbować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
też miałam na pływanie, postawiłam sobie cel nauczyć się nawrotów koziołkowych a potem przepłynąć 1500m kraulem z nawrotami, zrobiłam to i od tego momentu nie chce mi się pływać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
co to jest kraul z nawrotami o.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
to

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
ja się muszę kiedyś nagrać
fikołków w wodzie nigdy nie próbowałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 12385 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51784
ja też , bo od razu zaczełam od nawrotów fajne uczucie tak sie odbić od ściany i sruu płyniesz w drugą stronę pod wodą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 3202 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 58644
ja mam problem taki że jesteś w wodzie strasznie pospinana, a to nie pomaga w płynięciu

i dlatego delfin u mnie jest porażką xd
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta

Następny temat

Czy taka dieta mi wystarczy na nabranie masy mięśniowej ?

WHEY premium