SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Moja siłownia to nie karuzela fikcji, wchodzę na cykl, dziś podlegam abolicji.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2174878

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6770 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26158
tzn jaja i umiejetnosci bo mozesz sie nie bac kopnac ale nie potrafic a to sie zle konczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
kopną i noga na ramieniu zostanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
mi kiedyś tak na treningu została i prawie glebe zaliczyłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6770 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26158
albo sie przewroca widzialem raz jak ziomek chcial na kota tak wleciec i sie wyj**al nie musze mowic co bylo potem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja i tak sobie nie wyobraxam w watrobe przyjac. Na sparingu mozna przerwe zrobic, ale wszedzie indziej to jest smierc, jak dobrze wejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6770 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26158
watroba czy splot bez roznicy uczucie podobne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja chcialbym wrocic do sw, obowiazkowo, ale z praca nie moglem tego polaczyc, bo treningi wieczorem, a praca na 2 zmiany zawsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6770 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26158
ja dwa razy dostalem na watrobe tak ze nie moglem sie bic dalej, raz na swoim pierwszym kumite i raz kilka msc temu jak z synem senseia w tym samym momencie chcielismy zrobic obrotowke tylko on byl szybszy i ja akurat bylem tylem z odslonieta watroba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6770 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26158
napij sie piwka i idz na ulice ja jak jeszcze sie bawilem w pierwszy tydzien wakacji 3 razy zaliczylem haha ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dlatego chce tu odlozyc zeby moc po powrocie sie skupic na sobie i nie musiec pracowac jakis czas. Ja w watrobe tylko kilka takich w miare mocniejszych przyjalem, ale i tak starczalo.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta

Następny temat

Czy taka dieta mi wystarczy na nabranie masy mięśniowej ?

WHEY premium