SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Aktualizacja!!TU PYTAMY O SPALACZE TŁUSZCZU - TYLKO Z ANKIETA -STR 1

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 532133

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24
Sog
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 293
WIEK: 18
CZAS REDUKCJI: 1 miesiąc
SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU (fotka sylwetki) : http://img94.imageshack.us/i/beztytuuuwr.jpg/
POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: Znacznie mniejszy
ZARYS DIETY I TRENINGU: Siłownia 2 razy w tygodniu, dieta z dużą ilością białka
STAN ZDROWIA: dobry
STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: żadne
BUDŻET: 160 złotych

Ogólnie zrobiło mi się trochę tłuszczu na brzuchu, chcę go jak najszybciej spalić. Dużo biegam, ale decyduję się na spalacz. Jaki byście mi polecili?
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
WIEK: 18
CZAS REDUKCJI: 2 miesiące
SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU (fotka sylwetki) : nie wiem
POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY:
ZARYS DIETY I TRENINGU: dieta jest aeroby sa i silka
STAN ZDROWIA: dpbry
STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: nic
BUDŻET: 80zl
CEL: 10kg

Jaki spalacz wybrać? czy na początku kupic TSE czy MAN Scorch Reveal The Steel ?

Zmieniony przez - baton_91 w dniu 2010-01-08 13:51:07
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351401
Danz_Tanz żaden spalacz nie jest Ci potrzebny.

baton_91 pomijasz najważniejsze punkty, więc skąd mamy wiedzieć, czy potrzebujesz spalacza/jaki będzie ok?

pzdr/

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1015
WIEK: 18
CZAS REDUKCJI:miesiac
SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU (fotka sylwetki) : ok. 17.9%
POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: o wiele nizszy
ZARYS DIETY I TRENINGU: https://www.sfd.pl/Dieta_do_sprawdzenia_,_czekam_na_porady-t558764.html  to link do diety i treningu
STAN ZDROWIA: b.dobry
STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY:hydroxycut
BUDŻET:200
posiadam na stanie venom ...
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
no mam 80kg i przy tym duzo tluszczu 6kg juz spadlo mi i chce z 10kg jeszcze bo teraz coraz wolniej idzie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 436 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2319
Koniu, zostalo mi 15 kapsulek cytolean i 80 vipera. Jak to brac ? Vipera biore 1x na czczo i 1 przed trenem. Czuje jego dzialanie : p. Zostawic tak czy brac po 2 np?

Uzależniony od biegania .

...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351401
dojedz do końca cyto, zacznij Vipera, sensowniej tego nie zrobisz.
jak 2 x1 pali, to nie ma potrzeby dorzucać więcej.

pzdr/

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 436 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2319
Moge do vipera dorzucac cytolean??

Uzależniony od biegania .

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1015
WIEK: 18
CZAS REDUKCJI:miesiac
SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU (fotka sylwetki) : ok. 17.9%
POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: o wiele nizszy
ZARYS DIETY I TRENINGU: [https://www.sfd.pl/Dieta_do_sprawdzenia_,_czekam_na_porady-t558764.html] to link do diety i treningu
STAN ZDROWIA: b.dobry
STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY:hydroxycut
BUDŻET:200
posiadam na stanie venom ...

czy jest sens zaczynac venoma ?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilogramów dużo za dużo. Proszę o pomoc.

Następny temat

Ostrowia wpc - pytanie

electro
Polecane artykuły