SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DT Marta

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 336594

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14528 Napisanych postów 21787 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619862
Książek o dzieciach i ciąży nie polecam, szczególnie że większość jest napisana na zasadzie jedynej słusznej prawdy, musisz robić jak każą albo będziesz złą matką. Na psychikę to dobrze nie robi.
Ja w ciąży przeczytałam kilka książek na temat treningu biegowego i nawet notatki porobiłam Teraz na nic nie mam czasu i czasem tęsknię za tym lenistwem.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3452 Napisanych postów 6160 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 264786
to skąd brać wiedzę? od wujka google? chyba są jednak jakieś wartościowe książki?
1

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14528 Napisanych postów 21787 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619862
Nene ciężko znaleźć książkę która pokazywałby różne sposoby czy metody. Na dodatek w PL jest terror laktacyjny i nie ważna jest matka, może się nawet wykończyć psychicznie i fizycznie, ale MUSI karmić piersią - i tak powie położna w szpitalu, pediatra, wszystkie mamowe blogi i grupy. Serio lepiej nie czytać. Kiedyś nie było internetu i książek i jakoś się dało.
Podstawy opieki i pielęgnacji powiedzą w szpitalu i położona na pierwszych wizytach. Resztę robi się intuicyjnie, można zawsze zapytać mamy czy znajomej
Ale nie ma co czytać na zapas i później na siłę szukać jakiś objawów u dziecka i wkręcać sobie że napewno jest HNB, ma obniżone napięcie mięśniowe itp.
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13809 Napisanych postów 23346 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636497
Z perspektywy czasu to doceniam, ze miałam panią sprzatającą co 8kę własnych miała. I od nikogo tyle się luzu i spokoju nie nauczyłam ile od niej. Jakbym na książkach jechała to chyba do wariatkowa by mnie zabrali.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1790 Napisanych postów 3300 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 56162
Ja jak obserwuje grupy na FB właśnie kobiet w ciąży to mam wrażenie że maja tak w głowie poprzestawiane że masakra . Nie karmisz piersią źle , wolisz cesarkę źle , nie kupisz wózka za miliony monet też źle , chcesz wrócić szybko do pracy jesteś zła matką . A przecież nie każdy musi chcecie robić to co wszyscy
Ja np nie chce karmić a jak będę karmić to ewentualnie do 4mies i w większości będę odciągać . Ja jakoś nie czuje tego karmienia i odpycha mnie od tego więc męczyć się nie zamierzam . Ale wlasnie te matki od tego terroru laktacyjnego nie pojmują no ale coz
...
Napisał(a)
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29759 Napisanych postów 27260 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 384639
Nene87
Mnie dzisiaj nad ranem obudził ból głowy i boli do teraz...

no to nie jestem sam, bo identyczny poranek mam dziś, obudzony bólem i momentami aż oczy mrużę z tego bólu

Nene87

Jakieś ciekawe książki może czytasz? ja szukam czegoś, ale sama nie wiem czego. Kryminały lubię, ale ile można czytać o morderstwach poszukuję czegoś w style Harego Pottera/Władcy pierścieni/Hobbita - jakaś fantastyka może?

wtrącę się, ale jak o książkach i Harrym Potterze to mój temat ja po wciąnięciu HP znalazłem bardzo fajną serię (w bilbiotece Pani mówiła, że taka młodzieżowa, ale policjant, nauczycielka i ktoś tam czytał i im strasznie się podobało) to seria "Zwiadowcy" Johna Flanagana, taki przygodowy z wstawkami fantastyki, bardzo fajnie się czyta a po tym podszedłem do serii "Wojny świata wynurzonego" też ciekawe tutaj już dużo fantastyki, ale trochę brak czasu, trochę to że przyszło lato i nie dokończyłem
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3452 Napisanych postów 6160 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 264786
super! bardzo Ci dziękuję za polecenie - sprawdzę na pewno

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3452 Napisanych postów 6160 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 264786
Ruiny Gorlanu to pierwsza? jest 15 w serii - dobrze rozumiem?

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29759 Napisanych postów 27260 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 384639
jest 15, a 16 tom ma mieć premierę w lisopadzie 2021 Ruiny Gorlanu są pierwsze, wpisz w google "Zwiadowcy lubimyczytać" i tam masz ładnie podzielone ponumerowane części
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1790 Napisanych postów 3300 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 56162
Tak wracając do aktywności to zrobiłam dziś pierwsze szybkie podejście do rozciągnięcia to myślałam że umrę . Najbardziej spięty mam poślad i plecy .

Wybrałam się też w końcu na spacer , specjalnie poszłam na pole żeby pokazać koleżance jak od nas fajnie góry widać a tu widoczność do bani xd w sumie jestem zmęczona i ledwo żyje ale jakby ktoś mi zaproponował jakieś góry to bym poszła




Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny kobieta redukcja

Następny temat

jakie ćwiczenia proponujecie?

electro
Polecane artykuły