SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Marta

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 292630

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54987
DJ_DoDo
zmęczona zmęczona, ale jadasz sobie przepięknie tych kroków to trochę tłuczesz


To jedzenie mnie trzyma przy życiu :D
Galeria działa normalnie to tych kroków też więcej się zrobiło już nie ma czasu na siedzenie przez 2h :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
Rzeczywiście przy takim sposobie liczenia tłuszczu wychodzi trochę więcej więc powinno być ok
Ja bym nie dała rady, szczególnie w zimie, bo mnie wtedy do tłustego ciągnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54987
Mnie właśnie jakoś nie . Czasem sporadycznie teraz to mnie ciągnie do Paczków :p no ale będę musiała sobie zrobić pieczone bo smażyć po pracy mi się nie będzie chciało ,dobrej piekarni nie mam po drodze a te co są w Tesco mnie nie zachęcają samym zapachem za każdym razem jak obok nich przechodzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
Ja mam podobnie z tłuszczami jak Marta, więc rozumiem. Czasem jak podliczam przed kolacją to się okazuje, że w ciągu dnia zjadłam raptem 25g tłuszczów (a ja liczę ze wszystkiego) i później muszę pamiętać, żeby w ostatnim posiłku zjeść więcej. Jakoś tak naturalnie wychodzi.

O faktycznie, dzień pączka niedługo. Faworki bym zjadła, ale że nigdzie kupić się nie da to nikłe szanse, że sama usmażę.
Marta masz jakiś sprawdzony przepis na pieczone pączki?

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54987
Nie mam u mnie to zawsze radosna twórczość :D ale wstępnie będę kombinować z twarogiem :D myślę że będzie to tak mniej więcej :200g twarogu ,jajko , słodzik ,trochę odżywki bialkowej , aromat do ciast z 300g.maki i do środka jakis dżem , mam jeszcze suche drożdże więc myślę że dorzucę i zobaczymy co z tego wyjdzie :D

O tych faworkach dziś w pracy mówiłam że bym zjadła ale nie umiem ich robić . U mnie w domu mama zawsze na tlusty czwartek robiła faworki , oponki i paczki a później się to jadło parę dni :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
Faworki w sumie łatwo się robi, a jak ktoś ma wyprawę to nawet szybko idzie. Ja pewnie jutro będę robić. Pączki co roku robiłam, ale to dużo zabawy i tym razem nie mam czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
ja jak co roku planuję pączki twaogowe z pieca
omomomom


Zmieniony przez - bziubzius w dniu 2021-02-09 15:31:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
marta894


O tych faworkach dziś w pracy mówiłam że bym zjadła ale nie umiem ich robić . U mnie w domu mama zawsze na tlusty czwartek robiła faworki , oponki i paczki a później się to jadło parę dni :D


Z tego wszystkiego to najbardziej uwielbiam oponki - ale mi narobiłaś smaki. U mnie się na to mówiło obwarzanki. Aż chyba zrobię.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54987
Dalej nie miałam okazji potrenować ale te paczki zrobiłam :D co prawda musze jeszcze dopracować je.bo średnio mi urosły i czekosliwka wypłynęła więc coś poszło nie tak . Ale mają przyzwoite makro bo jeden ma 5gB/0.5T/19W więc wszystko ładnie mi się będzie zgadzać i nie będę musiała jest tych głęboko mrożonych z Tesco :D a i w pracy nie będą narzekać że dawno nic nie przyniosłam do jedzenia :d

Treningowo mam nadzieję że przyszły tydzień będzie lepszy bo najprawdopodobniej będę pracować na innej galerii przez tydzień więc do pracy będę miała 20miniut więc zawsze to 40min do przodu :D

A jak z paczkami mi w miarę poszło to jutro zrobię podejście do pizzy na twarogowym spodzie :D











Zmieniony przez - marta894 w dniu 2021-02-10 22:29:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54987
nightingal
marta894


O tych faworkach dziś w pracy mówiłam że bym zjadła ale nie umiem ich robić . U mnie w domu mama zawsze na tlusty czwartek robiła faworki , oponki i paczki a później się to jadło parę dni :D


Z tego wszystkiego to najbardziej uwielbiam oponki - ale mi narobiłaś smaki. U mnie się na to mówiło obwarzanki. Aż chyba zrobię.


Mi mama właśnie wysłała zdjęcie oponek zjadła bym je :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny kobieta redukcja

Następny temat

jakie ćwiczenia proponujecie?

WHEY premium