SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Marta

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 292439

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
U mnie to wrony już zawracają - i wilki wyją. Koniec świata. Ale jakieś drogi są - można próbować się przedrzeć i dojechać .

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54972
Z nudów sobie porobilam foty i w sumie to Wam powiem że w takiej spoko formie jeszcze w swoim życiu nie byłam :D jak udało mi się coś zrzucić to zaraz mi to wracało :D więc chyba pora ustalić sobie jakieś cele na grudzień i ruszyć bo jakoś stoje sobie w miejscu ostatnio . Więc teraz sobie poobserwuje wagę i zacznę sobie dodawać tych kcal :D
No i gdyby nie pomoc Dawida i jego nieświadome wjeżdżanie mi na ambicje to pewnie bym się kręciła cały czas mnie zestawieniami zdjęć nr 2 :D
Mimo że to nie jest moją wymarzona forma to w końcu nie widzę grubej dziewczyny w lustrze :D a jeszcze miesiąc temu ja widziałam

No i te plecy i to moje wymarzone wellnessowe udo na które czekam zaczyna mnie spowrotem nakręcać do działania :D










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54972
I trochę szamy :D

Ogólnie te posiłki Bt i mniejsza ilośc cukrów prostych mi służą . A że owoców prawie nie jem tyle co po treningu to nagle moje problemy ze wzdetym i bolącym brzuchem się odpukac skończyły . Jeszcze tylko muszę poszukać sobie jakiś pomysłów na posiłki bo ta jajecznica i omlety BT z szynka i serem zaraz mi się znudzą







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
Kurcza, ta Twoja metamorfoza robi się bardzo spektaklularna, jedziesz dalej i się nie zatrzymujesz! Wellness na Ciebie czeka
1

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54972
Julietta
Kurcza, ta Twoja metamorfoza robi się bardzo spektaklularna, jedziesz dalej i się nie zatrzymujesz! Wellness na Ciebie czeka



Marzę o tych udach tak samo jak Ty o swoich wellnessowych :D i kiedyś je będziemy mieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 402 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 17333
Martunia ja Ci kibicuje z całego serducha
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54972
JajoWęża
Martunia ja Ci kibicuje z całego serducha


Dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Kolosalną przemianę zrobiłaś. Rewelacja. Kawał ciężkiej pracy w to poszło i dalej nie odpuszczasz. super.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264576
fajnie idzie, jaka różnica między 1, a ostatnim zdjęciem?

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54972
Chyba że 5-4lata temu ten czas mi tak szybko leci że się czasem gubię :p ale żeby dojść do tego zdjęcia obok to się głodzilam no ale miałam wtedy ta piątkę z przodu na wadze :p siłownia była później .

Night ja jestem chora jakbym miała odpuścić :p

Chociaż pierwszy rok na siłowni był ciężki jak sobie pomyślę że siedziałam tam często 6-7dni w tyg , chodziłam na dwie godziny zajęć fitness później dopiero na siłownię to mam ochotę puknąć się w głowę :p ja nie wiem jak tak wytrzymywałam tam jakieś 4-5h dziennie bo teraz jak idę ze starym i mijają 3godziny to już mnie nosi i mam ochotę go zabić :p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny kobieta redukcja

Następny temat

jakie ćwiczenia proponujecie?

WHEY premium