SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Marta

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 292721

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54991
missInvincible
Gratulacje dla Dawida
Kiedyś Fiwe ponoć było jedną z ciekawszych imprez fitness, jednak już wielokrotnie się spotkałam z podobną opinią - ze przereklamowane i poziom zawodników przeciętny. Ciekawe.

Gdzie Npc będzie?


Npc będzie w Markach . Ale też chyba jakiegoś szalu nie będzie bo najpierw było podzielone na dwa dni a teraz dali nowy harmonogram i w sobotę będą weryfikacje , a w niedzielę zawody . Więc pewnie mało chętnych .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
gratulacje dla Dawida w takim razie jak więcej wpisów nie przewidujesz to ustawiamy zegarki i czekam na wpisy za 7 tygodni lub wcześniej na wpisy polecania nwych seriali na ntfx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54991
DJ_DoDo
gratulacje dla Dawida w takim razie jak więcej wpisów nie przewidujesz to ustawiamy zegarki i czekam na wpisy za 7 tygodni lub wcześniej na wpisy polecania nwych seriali na ntfx



Jeszcze na nic fajnego nie trafiłam wszystko oglądam bo oglądam
Jedyny serial który mi ostatnio przypadł do gustu to skazana z playera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
ja zacząłem jakiś czas temu (jak żona siedziała w szpitalach, a ja nie mogłem jej odwiedzać) - modern family, niby spoko, humor taki jak lubię, ale po iluś odcinkach zauważyłem, że nie ciągnie mnie wcale do niego, ale później kontrolnie sprawdziłem Atypowy, bo dość ciekawiła mnie ta tematyka i ten mi dość podszedł więc w wolnych chwilach włącząłem, no i jak rozmawiałem z kolegą o tym serialu to polecał mi bardzo The Good Doctor, ale nie sprawdzałem, choć aktualnie to żeby nie premiera domu z papieru to ntfx nie miałem włączonego ponad miesiąc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54991
The good doctor obejrzałam i to jedyny który mnie wciągnął. Teraz obejrzałam całe 9 serii w garniturach ale bez szału . Wcześniej fajnie mi się oglądało szpital new Amsterdam ale po13 odcinku to już oglądam bo oglądam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
marta894
obejrzałam całe 9 serii w garniturach ale bez szału

jakby mnie nie wciągnęło to bym nie dał rady tyle sezonów przebrnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54991
DJ_DoDo
marta894
obejrzałam całe 9 serii w garniturach ale bez szału

jakby mnie nie wciągnęło to bym nie dał rady tyle sezonów przebrnąć



U mnie większość seriali to tak leci w tle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
Atypowy bardzo mi się podobał chociaż W Garniturach również bardzo lubiłam. Nigdy nie widziałam The Good Doctor ale tyle osób ostatnio o tym serialu mówi, że muszę go obczaić

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54991
To tego Atypowego sobie muszę sprawdzić :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12179 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627492
Ja wiem, ze dla Was to sa filmy - ale dla mnie to jest codzienność mojego Asa i boli oglądanie. Ba, w ogóle dziwnie się czuję jak z tego jest robiona rozrywka...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny kobieta redukcja

Następny temat

jakie ćwiczenia proponujecie?

WHEY premium