SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Marta

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 293727

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
cod123
a ja się właśnie wkurzam, bo mimo że mnie mega ciekawi to oczy mi się zamykają i nie mogę tego powstrzymać


The same. :D
Ale za to jak mnie mega wciągnie to zaczynam czytać wszędzie. Nawet po 2 min w trakcie mycia zębów :D Ale to zazwyczaj najwcześniej w połowie książki o ile nie później.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6523 Napisanych postów 36030 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679782
No netflix to potrafi nieźle pożerać czas. U mnie to ostatnio tylko kosztem snu - więc się ograniczam dość mocno.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55028
Melduje że wciąż żyje xd ale niestety dziś dostałam l4 leżące więc lipa że spacerami a chciałam sobie wychodzić na takie 15-20min bo po dłuższym chodzeniu to lędźwi nie czuje . Dziś też miałam prentalane na które musiałam czekać 4h bo lekarz najpierw został wezwany do szpitala a potem musiał coś załatwić . Dobrze że za nie nie płaciłam bo jakbym miała płacić 500zl za czekanie 4h to bym się wkurzyła . Standardowo poinformował mnie o statystycznym ryzyku ale generalnie wszystko jest ok bo USG wyszło książkowe . No i dobrze że nie poszłam na te USG parę min później bo już byśmy nic nie zobaczyli xd na początku się ładnie pokazał a później postanowił już się odwrócić i nie chciał z nami współpracować . Do końca trymestru zostało 5 dni więc mam nadzieję że moje samopoczucie się poprawi . Bo wróciły mi w ostatnich dniach wszystkie objawy z początku ciąży
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
Najważniejsze, że z dzieckiem wszystko ok ;) a to na NFZ miałaś badanie prenetalne robione, że nie placilas ? Lekarz po prostu wystawił skierowanie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55028
Ann..
Najważniejsze, że z dzieckiem wszystko ok ;) a to na NFZ miałaś badanie prenetalne robione, że nie placilas ? Lekarz po prostu wystawił skierowanie ?


No właśnie do ostatniej chwili nie wiedziałam czy będę płacić czy nie . Bo szłam w ramach projektu unijnego ale on jest głównie przeznaczony dla kobiet domu samotnej matki , pobierających zasiłki , bezrobotnych itp a ja się nie kwalifikuje . No ale udało mi się dostać na ten NFZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
Najważniejsze, że w dzieckiem wszystko ok. Reszta jakoś się ułoży

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2602 Napisanych postów 2957 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39566
Szkoda, że tylko teraz zmiana ról i ja wegetuje w tym szpitalu ;D ale przynaniej łapiesz ode mnie oddech :D

Przygotowania na sezon 2019, zapraszam:
https://www.sfd.pl/Dawid_Cnota__ROAD_TO_2019!-t1181749.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55028
shinare
Szkoda, że tylko teraz zmiana ról i ja wegetuje w tym szpitalu ;D ale przynaniej łapiesz ode mnie oddech :D



Przynajmiej się wysypiam bo nikt nie chrapie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
Wiecie jak to jest - nieszczęścia chodzą parami ... I to jest prawda... Także już wykorzystaliście pulę i będzie tylko lepiej
1

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55028
W końcu mam normalne l4 :) krwiak się wchłonął , nic się innego nie dzieje . Czekamy na chłopaka . Póki co zawieszam prowadzenie dziennika bo nie wiem jak to będzie u mnie z aktywnością bo póki co tej energii w drugim trymestrze nie ma. Raczej się skupie na spacerach o ile będzie pogoda bo ten maj był straszny
Odliczam dni do listopada i mam nadzieję że chociaż od stycznia będę mogła już wrócić do siłowego . Pewnie na początku w domu ale mam sztangę , ławeczkę , stojaki , 140kg obciążenia więc będzie na czym działać :D. Więc do prowadzenia dziennika wrócę zapewne po nowym roku :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny kobieta redukcja

Następny temat

jakie ćwiczenia proponujecie?

WHEY premium