SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Marta

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 293830

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Z tymi treningami i dietą to też bym nie szalał. Zdrowie ważniejsze, a za szybkim powrotem do treningów i restrykcyjną dietą można sobie co nieco namieszać w zdrowiu.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55043
Wiadomo że jak minie te 6-8tyg to pójdę do fizjo i jak będzie wszystko ok to wracam , a diety też nie będę miała restrykcyjnej ale u mnie sprawdza się tylko liczenie i trzymanie jej bo inaczej mój organizm nie reaguje i nic z tego nie wychodzi :)

Za bardzo lubię swoje życie sprzed ciąży żeby robić nie wiadomo jak długa przerwę . A zbyt długa przerwa będzie sprawiała że będę nieszczęśliwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55043
Mam już parę fotek to chociaż Wam coś pokaże skoro ani ładnych widoków górskich nie ma ani treningów :;)








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12209 Napisanych postów 22064 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627771
Kurczę - nie wiem które mi się bardziej podoba!!! Fajne ujęcia - to w wodzie bardzo oryginalne - przynajmniej ja nie widziałam podobnego. A na tym z wiankiem to taka wiejska panna młoda:) bardzo ładnie buzia wyszła przy wianku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55043
Dzięki :) no właśnie to w wodzie to coś innego niż każdy ma bo te ciążowe to zazwyczaj wszystkie są podobne . Chociaż woda była na tyle zimna że lekko nie było ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
Pięknie wyglądasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Mega fotki, pięknie wyglądasz fajne będą pamiątki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
świetnie wyglądasz Marta

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
marta894
Wiadomo że jak minie te 6-8tyg to pójdę do fizjo i jak będzie wszystko ok to wracam , a diety też nie będę miała restrykcyjnej ale u mnie sprawdza się tylko liczenie i trzymanie jej bo inaczej mój organizm nie reaguje i nic z tego nie wychodzi :)

Za bardzo lubię swoje życie sprzed ciąży żeby robić nie wiadomo jak długa przerwę . A zbyt długa przerwa będzie sprawiała że będę nieszczęśliwa


Wiadomo że w tej zabawie tzw. fun jest najważniejszy, ale też pamiętaj że nie warto z ciałem walczyć na siłę.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ja jestem team woda ale to studyjne tez jest super.

Wiadomo każda nas inaczej dochodzi do siebie i każdy niemowlak daje inne możliwości ale warto wziąć pod uwagę to, że pierwsze miesiące bywają ciężkie i dowalanie sobie restrykcyjna dieta może być tylko niepotrzebnym stresorem. Na pewno czysta miska zwał jak zwał nie zaszkodzi.

Do treningów wracałam szybko. Wiadomo w salom tempie i z odpowiednim doborem ćwiczeń ale to daje takie fajne poczuxoe kontroli nad własnym życiem. No i taka cząstka żucia przed ciąża. :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny kobieta redukcja

Następny temat

jakie ćwiczenia proponujecie?

WHEY premium