SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Marta

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 292642

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 357 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 10378
Robię właśnie te pączki twarogowe i z połowy płynie dżem na blachę ;_;
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54987
Ja z dżemem nie robiłam więc ciężko mi powiedzieć jak to wygląda


Zmieniony przez - marta894 w dniu 2020-11-28 17:22:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54987
DJ_DoDo
marta894

Tak sobie dziś siedzę i myślę że dawno nic spoza planu mi nie wpadło i nagle mi koleżanka pisze że jak coś mam być gotowa na lampkę wina dziś tak czułam w kościach że to że jedziemy autobusem dziś do pracy ma drugie.dno

mogła uprzedzić wczoraj, żebyś w kcal zostawiła margines na dwie butelki wina


Były 4;p po jednej na głowę i jako jedyna dziś się dobrze czułam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54987
Miał być dziś Dt ale wróciłam do pracy , odzywczailam się od klimy i od wczoraj męczę się z bólem gardła a dziś doszły zatoki więc sobie odpuściłam.

W ramach stanie na rękach i mostek i no to był strzał w kolano bo po tym to bark mnie od nowa boli i to mocno boli oby do wtorku przeszło bo będę miała problem ze ściąganiem do klatki , wiosłowaniem i wznosami.

Za to miałam czas żeby posiedzieć w kuchni więc wpadł
1)omlet owsiany
2) kurczak po chińsku z makaronem undon i ta kapusta pak choi
3) uboga pizza pod makro :D generalnie miała.byc pita bądź tortilla ale że ciasto fajnie wyrosło więc wpadła pizza
4) nalesniki BT

Wróciłam do 3posilkow w dnt i 4w Dt z węglami bo przy dwóch bt ciężko mi się funkcjonowało zero mocy i chęci do życia i najchętniej bym tylko w łóżku leżała .

No i powrót do pracy i już 22tys kroków przy sobocie no i powoli nastawiam się do powrotu do cardio na początek 3x25:D







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
ja też zatoki leczę. Od chyba 3 lat mi dość solidnie dokuczają. Ale to wyłażą lata nienoszenia czapki w mrozy itp. Starość młodości nie wybacza.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
słuchajcie, a jak to jest z ogrzewaniem klimatyzacją? też tak wpływa na zatoki i gardło? bo szef chce zamontować właśnie klimę i nią ogrzewać nam biuro i się zastanawiam czy to dobry pomysł....


Zmieniony przez - Nene87 w dniu 2020-11-30 08:03:58

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Ja się nie znam na ogrzewaniu klimatyzacją niestety. Nie miałem z tym styczności nigdy.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
do tego stania na rękach przechodzisz prosto z pozycji mostka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54987
Nene87
słuchajcie, a jak to jest z ogrzewaniem klimatyzacją? też tak wpływa na zatoki i gardło? bo szef chce zamontować właśnie klimę i nią ogrzewać nam biuro i się zastanawiam czy to dobry pomysł....



Zmieniony przez - Nene87 w dniu 2020-11-30 08:03:58



Ja mam tak że jak jestem na urlopie albo nas zamkną i wracam do pracy to zaraz zaczyna się u mnie bol gardła i katar , ból zatok jak się przyzwyczaję to już to mija .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny kobieta redukcja

Następny temat

jakie ćwiczenia proponujecie?

WHEY premium