SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Marta

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 294015

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
kawał uda

Julietta
mi mentalnie to też bliżej do wellness niż do bikini choć fizycznie to chwilowo bardziej do pasztetu

- jak (hmm "znam" to złe słowo, bardziej może by pasowało "obserwuję") obserwuję krytycze spojrzenia na siebie ludzi trenujących to na pewno przesadzasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55054
Nene87
Trójgabr to szybka góra, dosyć niska, więc czasowo bez problemu wam to wyjdzie. Nie wiem skąd wychodzicie, ale jak z Lubomina to w dwie strony zaledwie 6km. Na samej górze jest wieża widokowa, co prawda byłam tam ze 3 lata temu, ale dobrze ją wspominam

Na Śnieżnik mieliśmy już dwa raz jechać, pierwsze 21.03, ale zrobili lockdown i nic nie wyszło, a drugie teraz we Wrześniu, ale pogoda nie dopisała, więc odpuściliśmy to już jest wyprawa na cały dzień, w zależności skąd się wychodzi do jakieś 15-20km wędrówki

p.s - ładne kopytko



Dzięki :) no wlasnie tak mi koleżanka mówiła że potrzebujemy gdzieś z 10h a koleżanka która do mnie wpada waży lekko ponad 100kg więc chciałabym żeby przeżyła ten wyjazd bo po Śnieżnych kotłach myślałam że mnie zabije :p więc Trójgarb będzie lepsza opcja . O to skąd wychodzimy nawet nie pytałam :D moim marzeniem to są Rysy od Polskiej strony bo ponoć od Słowackiej lajtowo. No ale w tym roku już się uda mam nadzieję że za rok wejdziemy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264580
przed Rysami radziłabym zrobić wprawkę typu Diablak/Babia Góra, nawet w lecie to są zdradliwe góry. Mam nadzieję, że jesteś obyta z tak wysokimi górami i GOPR nie będzie musiał interweniować

Góry to jednak góry i taką Śnieżkę to w zimie nawet trudno zdobyć.

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12215 Napisanych postów 22072 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627816
Udko jest niezłe (chociaż ja w przeciwieństwie do Was lubię baletowe udka - silne, ale "chude"). Natomiast bardzo mi się podobają zdjęcia w tych krótkich szorcikach gdzie talię widać i doopkę i brzuch - i przejście od doopki do dwójki. To sa te rejony co je lubię pooglądać i pozazdraszczać:)
Marta - ile w Ty masz wzrostu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55054
Nene87
przed Rysami radziłabym zrobić wprawkę typu Diablak/Babia Góra, nawet w lecie to są zdradliwe góry. Mam nadzieję, że jesteś obyta z tak wysokimi górami i GOPR nie będzie musiał interweniować

Góry to jednak góry i taką Śnieżkę to w zimie nawet trudno zdobyć.


Ja myślę że bym ogarnęła ale chciałam zabrać starego a on w górach to nie bywa :p więc w takim razie chyba nam zostanie od Słowackiej strony :p a muszę popatrzeć ta Babia górę i Diablaka bo nie słyszałam o tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55054
Paatik
Udko jest niezłe (chociaż ja w przeciwieństwie do Was lubię baletowe udka - silne, ale "chude"). Natomiast bardzo mi się podobają zdjęcia w tych krótkich szorcikach gdzie talię widać i doopkę i brzuch - i przejście od doopki do dwójki. To sa te rejony co je lubię pooglądać i pozazdraszczać:)
Marta - ile w Ty masz wzrostu?



dzieki :) ponoć 163 ale wydaje mi się że 165cm :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264580
Babia Góra to inaczej Diablak różnie nazywają dlatego tak napisałam.

też mam 163cm


Zmieniony przez - Nene87 w dniu 2020-10-09 07:59:46

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55054
Te Rysy planowałam z tatą bo on obyty w górach już jakiś czas temu ale kręgosłup mu wysiada więc pewnie już nie będzie okazji . Teraz żałuję że w średniej szkole przeżywałam okres buntu i nie chciałam z nimi jeździć na wakacje bo już bym miała te Rysy odhaczone na liście celów :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264580
Marta ja z Tobą pojadę
3

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55054
Nene87
Marta ja z Tobą pojadę


Ok:D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny kobieta redukcja

Następny temat

jakie ćwiczenia proponujecie?

WHEY premium