SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Marta

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 293497

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12197 Napisanych postów 22044 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627653
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55022
Albo jeszcze gorzej niż jest :p zamiast z górki


Zmieniony przez - marta894 w dniu 2021-06-14 14:47:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
O Karolina to my chyba mamy podobnie z tygodniami ciąży. Mi się jeszcze nie zdażyło, aby ktoś głaskał mój brzuch z osób trzecich.

Marta mi brzuch zaczął rosnąć od ok 22 tyg i mam wrażenie, że teraz ekspresowo rośnie z tyg na tydz
Mam też podobne podejście, ciąża mnie ogranicza, nie mogę trenować na rowerze, nie mogę się przyzwyczaić do wystającego brzucha i zdecydowanie za dużego biustu
Czuje się po prostu ogromna byle do porodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55022
A biust to swoją drogą przed ciążą już miałam za duży teraz to wogole jest wielki . Najwygodniej mi w stanikach do karmienia tych nie usztywnianych bo w swoje sportowe od dawna nie wchodzę kupiłam sobie rozmiar większe żeby starczyło na dłużej minął miesiąc i powoli będę musiała kupić jeszcze większe . Do porodu to mi rozmiaru zabraknie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 44 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3228
Ann, a Ty w którym tygodniu jesteś? U mnie to samo, po 22-23 tygodniu zaczął rosnąc jak szalony, wcześniej nie było praktycznie widać. Ale też był bardzo spięty, dopiero od niedawna pracuję nad rozluźnianiem go – co prawie od razu wpłynęło na rozmiar.

Marta, odnośnie tego, czy będzie pod górkę, czy z górki: jeżeli masz możliwość, to wybierz się do fizjo / osteo, który pracuje z kobietami w ciąży. Pomoże Ci w temacie bolących kolan, pleców. Jeżeli teraz masz takie dolegliwości, to serio warto byłoby zadbać, żeby wraz z powiększającym się konkretnie brzuchem, nie nasilały się.

Dla mnie must have po każdym długim spacerze lub ćwiczeniach są pozycje kolankowo łokciowe lub taka odwrócona pozycja „forward leaning inversion” https://www.spinningbabies.com/pregnancy-birth/techniques/forward-leaning-inversion/  - mega odciąża dno miednicy, i od razu brzuch i plecy mniej ciągną. Oczywiście, jeżeli nie ma przeciwskazań od lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55022
Czy są jeszcze jakieś przeciwwskazania to nie wiem bo na ostatniej wizycie zapomniałam się pytać . Do ostatniej wizyty to nawet za wiele spacerować nie mogłam bo miałam tego krwiaka . Teraz mam nadzieję że będę pamiętała o tym żeby się zapytac bo chciałam się raz na jakiś czas ze starym wybrać na silke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
Caroline435
Ann, a Ty w którym tygodniu jesteś?
w czwartek zaczynam 28 tydz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55022
W końcu dotarły sadzonki moich pomidorów :,D zobaczymy co mi z tego wyjdzie :D

Dostałam też begonie azalie i fuksje więc zobaczymy ile pozyja i co mi kwiaty puści :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Jakiś specjalny gatunek - bo teraz to są pomidory w każdym kolorze i każdym kształcie na rynku.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55022
A w sumie to nie wiem dokładnie co za gatunek .
Wiem że koktajlowe z biedronki bo mama kupuje je a później te nasionka z tych pomidorów suszy i robią z tego sadzonki. Ale chyba te najzwyklejsze koktajlowe co mają w tym takim wiaderku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny kobieta redukcja

Następny temat

jakie ćwiczenia proponujecie?

WHEY premium