SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Marta

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 293222

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
najlepiej to jest mieć jednego partnera treningowego, który nas super zna - wtedy się ćwiczy najlepiej. Szczególnie jak obie osoby mają podobne cele i podobne treningi. Niestety ciężko się zgrać zazwyczaj. Ale dla efektów treningowych to super rozwiązanie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55013
Może i tak kiedyś mi się trafi :p na razie to Dawid potrafi mnie zdenerwować mówiąc że się obijam i nie daje z siebie 100% :p gdzie ja już nie mam sił bo mija3h treningu więc już siadam bez życia pod ścianą ;p aczkolwiek pewnie gdyby mi powiedział że wszystko spoko to bym nawet na to nie zwróciła uwagi :p więc tu niby trochę zdemotywuje tym gadaniem ale w sumie wychodzi na plus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55013
Zmodyfikowalam dół do 4cw , górę na bieżąco będę modyfikować zależy jak mi będzie czasowo wychodzić , jak nie wyrobie się z 4na silce to napewno jeden będę robić w domu . No i oby po nowym roku już siłownie normalnie działały to nie będzie aż tak utrudnione . I tak zostało mi 36h w pracy do odrobienia więc grudzień zawalony będzie więc te 1.5h przy braku czasu ok ale dla mojej ambicji nie bardzo :p
B1
Przysiady ze sztangą 2x8-10, 1x12-15
Wyprosty 3s
GB 4x10-12
Martwy ciąg na podwyższeniu 3x20
B2
Fronty 2x8-10,1x12-15
Wykroki 3x12-15 na nogę
Ht 4x12-15
Uginania 3s

Swoją drogą drugi dzień w pracy i już nie wiem jak się nazywam :p wczoraj rześka a dziś to mnie wszystko boli

Standardowo królują omlety :)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12974 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607825
Ja nie mam nic przeciwko żeby ćwiczyć z kimś na zmianę, jedyny problem to ciągła zmiana ciężaru bo jednak nie używam tyle co faceci słuchawek nigdy nie nosiłam, lubię pogadać z ludźmi ale z drugiej strony przez takie gadanie treningi zajmują więcej czasu. Jak mam w planie konkretne, krótkie przerwy to nie lubię jak mnie ktoś rozprasza ale z drugiej strony jak nie pogadać z kimś znajomym Na dużych siłkach nie ma problemu, bo mało kogo znam, ale na mniejszych, kameralnych jak kogoś spotkam to koniec i też lubię tą atmosferę gdzie wszyscy się znają i sobie pomagają (tak jest teraz na naszych treningach OCR na przeszkodach), tylko na to gadanie tyle czasu schodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
ja cały czas chodziłem na małą kameralną, gdzie wszyscy się znali i zawsze ktoś coś powie, żartem rzuci i żeby trochę przyspieszyć treningi zacząłem zakłądać słuchawki - niestety skończyło się na tym, żę dwa treningi non stop ściągałem i zakładałem, ściągałem i zakładałem, bo ciągle ktoś podchodził i coś mówił więc finalnie odpuściłem te słuchawki, bo nie zdały egzaminu musiałbym chyba takie wielkie czerwone mieć, żeby z daleka było widać, że nie mam łączności z otoczeniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55013
Normalnie w planach miałabym trening ale że w byłam dziś w pracy to po południu nawet się na siłkę nie pchałam bo znowu bym wyszła sfrustrowana . Więc musiałam się pocieszyć próbami szpagatu mostkiem staniem na rękach i jedzeniem :D.
Od Julietty dostałam przepis na twarogowe paczki więc je ogarnęłam pod swoje makro ale żeby wyszły to musiałam je piec w formie bo za mało mąki było żeby się ładnie uformowały :D a później standardowy zestaw skyr kakao masło orzechowe i kazeine sobie zmroziłam i wyszły jakby takie lody:D
Ale chodzi za mną pizza i chyba będę musiała ją zjeść

Zakres przy próbie szpagatu zostawia wiele do życzenia więc nawet tego nie pokaże no ale w jednej nodze mam strasznie spięta łydkę a w drugiej mnie ciągnie od poślada no i wogole się chyba coraz bardziej starzeje bo siedzę 20min i nagle jak wstaje bolą mnie ledzwia , dopiero jak kawałek przejdę przestają










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12193 Napisanych postów 22035 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627600
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55013
No właśnie muszę z nimi powalczyć i dopracować :D a to cos nowego zawsze . W sumie nie wpadłabym na to ale widziałam podobny na insta i sobie myślę że spróbuję :D aczkolwiek ja robiłam z ziemi a ona pewnie schodziła po ścianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
marta894

Od Julietty dostałam przepis na twarogowe paczki więc je ogarnęłam pod swoje makro ale żeby wyszły to musiałam je piec w formie bo za mało mąki było żeby się ładnie uformowały :D

ej takimi rzeczami trzeba się dzielić, a nie zostawiać dla siebie też proszę o przepis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55013
DJ_DoDo
marta894

Od Julietty dostałam przepis na twarogowe paczki więc je ogarnęłam pod swoje makro ale żeby wyszły to musiałam je piec w formie bo za mało mąki było żeby się ładnie uformowały :D

ej takimi rzeczami trzeba się dzielić, a nie zostawiać dla siebie też proszę o przepis


W mojej wersji 100g twarogu jedno jajko 50g mąki słodzik odżywka białkowa 24g
10g masła orzechowego zmieszanego z kakao i wrzątkiem do środka , piekłam na oko . Polalam polewą z reszty tego masła orzechowego z kakao
A tam chyba było
250g twarogu , 100g mąki ,1 jajko , syrop klonowy 50g i chyba proszek do pieczenia , wszystko razem zblendowac a do środka szło chyba 60g dżemu:)


Zmieniony przez - marta894 w dniu 2020-11-26 07:52:04
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny kobieta redukcja

Następny temat

jakie ćwiczenia proponujecie?

WHEY premium