SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Marta

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 292440

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20723 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607734
Pole dance to od dawna moje marzenie, ale wszystkiego na raz się nie da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54972
Viki
Pole dance to od dawna moje marzenie, ale wszystkiego na raz się nie da


No właśnie z jednej strony teraz przymusowe wolne i siłka zamknięta to mogłabym zacząć ale z drugiej strony po co mam zaczynać na chwilę , skoro za jakiś czas będę musiała zrezygnować bo nie ogarnę czasowo . Więc wolę poczekać do tego kwietnia ::)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam taką książkę, gdzie jest 2100 asan. Nie wiem, jak joga może się nudzić :D Wręcz przeciwnie, zastanawiam się, czy mi życia wystarczy, żeby dojść do przyzwoitego poziomu, bo na razie to idzie jak krew z nosa :D

Ale w sumie jak siłki pozamykane i pole dance się marzy to może warto wykorzystać przymusowe wolne właśnie na poprawę mobilności, bo jak widzę po forum to wszyscy narzekają, że normalnie nie ma na to czasu ;) A to może zaprocentować, gdy już się lockdown skończy i wrzucisz jakiś solidny ciężar.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54972
Kry-cha
Mam taką książkę, gdzie jest 2100 asan. Nie wiem, jak joga może się nudzić :D Wręcz przeciwnie, zastanawiam się, czy mi życia wystarczy, żeby dojść do przyzwoitego poziomu, bo na razie to idzie jak krew z nosa :D

Ale w sumie jak siłki pozamykane i pole dance się marzy to może warto wykorzystać przymusowe wolne właśnie na poprawę mobilności, bo jak widzę po forum to wszyscy narzekają, że normalnie nie ma na to czasu ;) A to może zaprocentować, gdy już się lockdown skończy i wrzucisz jakiś solidny ciężar.



Ja.wlasnie tego nie czuje tej jogi . Aczkolwiek teraz dwa razy w tyg mam zamiar właśnie pracować nad tą mobilnością :D milion razy się czuje lepiej kiedy czuję solidny ciężar niż kiedy mam cokolwiek zrobić z jogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
Kry-cha


Ale w sumie jak siłki pozamykane i pole dance się marzy to może warto wykorzystać przymusowe wolne właśnie na poprawę mobilności, bo jak widzę po forum to wszyscy narzekają, że normalnie nie ma na to czasu ;) A to może zaprocentować, gdy już się lockdown skończy i wrzucisz jakiś solidny ciężar.



Ja mam wlasnie taka nadzieje, ze jak mi zamkna silke bo juz dzis cos mi sie obilo o uszy...) to albo Paatik sie wyrobi z wyzwaniem szpagatowym, albo zrobie sobie to wczesniejsze mostkowe
Nie jestem i nie bylam nigdy fanem jogi, ale dzieki Tobie wiem, ze albo progress nóg na silowym albo szpagat, wiec poki silki otwarte... wybor jest prosty
1

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54972
Patik już zrobiła wątek z nowym wyzwaniem:D no ja teraz będę miała skromne parę kg więc mocne siłowe nóg odpadają więc z rozciąganiem będzie lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
Strach zaglądać w ten wątek

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Julietta
Strach zaglądać w ten wątek

To nie zaglądam, żeby mi jeszcze do głowy nie strzeliło Wam pomóc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627371
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54972
Noo właśnie Dodo dołącz do nas :D mój stary ponoć kiedyś robił szpagaty :p ciekawe czy go bym namówiła :p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny kobieta redukcja

Następny temat

jakie ćwiczenia proponujecie?

WHEY premium