SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Marta

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 29255

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4911 Napisanych postów 8737 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 206313
Dobrze, ze uwieczniłas także nawet jak będzie gorzej za dwa tygodnie to możesz zawsze dorzucić fotkę w wersji, w której czułaś się najlepiej
1

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 646 Napisanych postów 1515 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 17530
Miss to jest jakaś myśl :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2088 Napisanych postów 11311 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 585380
A może się jeszcze zaskoczysz i będzie tak samo albo i lepiej? :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 646 Napisanych postów 1515 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 17530
No wiem zależy ile będzie wina płynęło w mojej krwi po tym weekendzie ;p i czy będę się trzymać założeń :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5337 Napisanych postów 33861 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 664334
To różnie bywa. Ja ostatnio też wyglądam gorzej. Pęd w życiu, mało snu i stres koszą formę. Ale np. siłowo jestem w szoku bo pomimo trudnego czasu progresuję. Także nie ma co za bardzo narzekać. Czasem sylwetka gorsza ale siłowo fajniej - a to też cieszy.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Ja ostatnio tego snu mam więcej no ale wiecie nie wstaje o 5 rano na siłkę :p ale co z tego że sylwetka ok jak nogi się mi robią jak u sarenki , ręce jak patyczki a tego nie chciałam . Dobrze że to ostatni miesiąc przerwy od silki :D
No i z siłami słabo jak w pracy sobie dźwigne box z ciuchami to takie to ciężkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3376 Napisanych postów 16596 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 277551
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny kobieta redukcja

Nutlove white