SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Marta

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 292736

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54991
To bieganie mnie tak z rana kusiło no ale bolało mnie gardło i czułam się przeziębiona więc odpuściłam ale za to byłam ostatni raz na grzybach w tym roku :D no i wisienka na torcie sprawdzenie swoich możliwości na rurce :D że tak powiem to miłość od pierwszego wejrzenia więc napewno za jakiś czas będzie mi towarzyszyć :D myslalam w sumie że nie dam rady na nią wogole się wciągnąć ale o dziwo poszło lekko . Za to stanie na rękach przy rurce to już nie było coś łatwego jak przy ścianie nie mam z tym problemu to tu się bałam że się jej nie złapie nogami i się połamie więc pomagała mi koleżanka . I generalnie tylko się na nią wdrapalam , stanęłam na rękach a endorfiny jak po dobrym treningu już wiem czemu tak to wkręca

Także trochę pospamuje :d










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54991
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
Marta
1

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54991
Julietta
Marta



Polecam spróbować kiedyś :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
marta894
Julietta
Marta



Polecam spróbować kiedyś :D


Mam opcje w każdej chwili ale JESTEM DREWNIANA

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54991
Julietta
marta894
Julietta
Marta



Polecam spróbować kiedyś :D


Mam opcje w każdej chwili ale JESTEM DREWNIANA



Ja też :D teraz już mniej bo ten mostek mnie.troche porozciagal ale byłam mega DREWNEM :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
Z tego, co widzę to ty nawet koło drewna nie stałaś

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54991
Teraz :D na początku roku miałam tak spięte dwójki i czwórki że nawet nisko schodzić nie mogłam w siadzie . Przed mostkiem skłon w przód był nawet wyzwaniem . Nie potrafiłam dotknąć podłogi bez mega ugiętych kolan .na prostych jeszcze tego nie zrobię ale widzę różnice :D a w zeszłym roku żeby stanąć na rękach to musiałam nogami sobie wejść po ścianie :p dopiero jak zaczęłam przykładać się do rozciągania przed treningiem (wiem że po też by się przydało ale już zazwyczaj nie mam sił i czasu )+mostek i jakaś taka bardziej mobilna się zrobiłam :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
No patrz - zaraz nam się przerzucisz na treningi na rurce. No i jak masz koleżankę która trenuje - to we dwójkę też łatwiej.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54991
Nie no siłowy ma większą siłę przyciągania. Od tygodnia nie byłam na siłowni i już czuję się chora :D ale za jakiś czas raz w tyg ta rurkę bym chciała mieć w planie :) a jak mi się wkręci bardziej to sobie kupię do domu jak mi stary pozwoli :D częściej będę mogła na niej ćwiczyć niż raz w tygodniu .Tylko szkoda że ona mieszka 250km ode mnie , ale zawsze jak przyjadę to mi pokaze co i jak :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny kobieta redukcja

Następny temat

jakie ćwiczenia proponujecie?

WHEY premium