SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Marta

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 292688

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54987
W małej miejscowości jest spoko jak się ma prawko a ja go nie mam :)
Napewno w przyszłości będę musiała je zrobić ale na razie to póki co mamy do ogarnięcia setki ważniejszych rzeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
Prawo jazdy bardzo przydatna rzecz. Bez samochodu to ciężko.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 402 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 17333
Ja do teraz mam traume jak przypomne sobie zdawanie prawkaZa piątym razem zdałam, mase nerwów mnie to kosztowalo.Ponoć z czasem miałam się z tego śmiać i mimo,że to juz bylo chyba 7 lat temu ja nadal mam w głowie jakie to bylo okropne przeżycie:'-(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54987
JajoWęża
Ja do teraz mam traume jak przypomne sobie zdawanie prawkaZa piątym razem zdałam, mase nerwów mnie to kosztowalo.Ponoć z czasem miałam się z tego śmiać i mimo,że to juz bylo chyba 7 lat temu ja nadal mam w głowie jakie to bylo okropne przeżycie:'-(


Moja koleżanka ostatnio 8 razy zdawala i czuje że czeka mnie to samo ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607780
Nie ma co się nastawiać negatywnie. Ja zdałam za pierwszym umiejętności to jedno, ale szczęście też trzeba mieć żeby dobrze trafić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1134 Napisanych postów 502 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6606
Dokładnie szczęście to podstawa, ja za pierwszym razem trafiłam na mega miłego egzaminatora i oblałam przez naprawdę głupi błąd, aż mnie Pan przepraszał, że mnie musi oblać no, ale błąd był taki, że nie było szans na zdanie za drugim razem już na wstępie wiedziałam, że obleje jak egzaminator zamiast odpowiedzieć mi ,, dzień dobry" wymamrotał coś pod nosem ogółem był mega nieprzyjemny zaczął na mnie wrzeszczeć, że jade za wolno gdzie jechałam 50km/h a zdawałam zimą więc nie dość, że padał śnieg w tym czasie to jeszcze na drodze była warstwa lodu tak samo powiedział mi w trakcie egzaminu, że zrobiłam błąd, a nie odnotował go w karcie więc widać było, że robi wszystko żebym oblała za to za trzecim razem już jakoś poszło, a i tak wiem, że jeździć nauczyłam sie dopiero sama po egzaminie bo na jazdach to można podstawy opanować, a egzamin to naprawdę kwestia szczęścia i dobrej woli egzaminatora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54987
Kwestia szczęścia to fakt ale ja tez jestem roztrzepana , ciężko mi się skupić na danej rzeczy której robię w jednym czasie a jak jestem w stresie to już wogole ciężko o jakiekolwiek skupienie . Więc wiem że będzie ciężko ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627485
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Haha to u mnie poszło za drugim razem, ale potem miałam traume przez mamę :D Serio było z nią gorzej niż z egzaminatorem. Więc z nią nie chciałam jeżdżić, nie miała swojego auta, po wrocławiu i Warszawie się bałam i tak jakoś wyszło, że ładnych kilka lat nie jeżdziłam. Potem mąż mnie wziął na doszkalanie a jak zaczęłam dzieciaki wozić to już swobodnie i z luzem jeżdzę wszędzie. :P Więc to i tak praktyka najważniejsza. Wiem, że da się mieć dzieci bez auta ale mi posiadanie prawka daje dużą swobodę. Lubię to, że wsadzam dzieciaki i możemy gdzieś jechać, odwiedzić babcię itp. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
ja zdałam za pierwszym, ale tak samo jak Paula przejechałam kilka razy z matką i później kilka lat nic. Potem poznałam męża i miał auto i praktycznie mnie zmusił żebym jeździła i chwała mu za to. Teraz przy dziecku to luksus mieć prawo jazdy, można pojechać samemu do lekarza itp dzięki temu, że teraz nie miałam wyjścia, bo mąż musi być z dzieckiem, a nie mnie wozić to odważyłam się już jeździć po Poznaniu, co prawda po centrum jeszcze nie, ale swoich lekarzy ogarnę, a małe miasta to już w ogóle bez problemu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny kobieta redukcja

Następny temat

jakie ćwiczenia proponujecie?

WHEY premium